منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Xiaomi Poco F3 به روز رسانی گسترده ای از رابط کاربری MIUI 12.5 را دریافت می کند

Xiaomi Poco F3 به روز رسانی گسترده ای از رابط کاربری MIUI 12.5 را دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Xiaomi Poco F3 به روز رسانی گسترده ای از رابط کاربری MIUI 12.5 را دریافت می کند

در حال حاضر ، نسخه ارتقا یافته MIUI 12.5 آخرین نسخه رابط کاربری خود شیائومی بر اساس سیستم عامل اندروید است. شیائومی ماه گذشته از رابط کاربری خود رونمایی کرد و حتی آن را برای اولین دسته از تلفن های هوشمند خود در عرض چند روز از معرفی آن منتشر کرد. این نسخه از رابط کاربری MIUI در حال حاضر در بازارهای بین المللی موجود است. اولین تلفن های هوشمندی که این نسخه را در بازار جهانی دریافت کردند ، تلفن های هوشمند Mi 11X و Poco F3 بودند.

یکی از اولین تلفن های هوشمند در چین که نسخه ارتقا یافته MIUI 12.5 UI را دریافت کرد ، Redmi K40 بود. بنابراین ، انتظار می رود نسخه های جهانی این تلفن هوشمند که با نام های Mi 11X و Poco F3 عرضه می شوند ، جزو اولین تلفن های هوشمند شیائومی خارج از چین باشند که این به روز رسانی را دریافت می کنند.

شایان ذکر است که آخرین به روز رسانی نرم افزار برای گوشی هوشمند Xiaomi Mi 11X با شماره تولید V12.5.3.0.RKHINXM ارائه شده است. از آنجا که این دستگاه منحصر به بازار هند است ، این به روز رسانی تنها نسخه موجود برای این تلفن هوشمند خواهد بود.

از سوی دیگر ، تلفن هوشمند Poco F3 که در بسیاری از بازارها موجود است ، شماره نسخه متفاوت و ویژه ای برای هر منطقه دارد. نسخه جهانی آخرین نسخه رابط کاربری MIUI با شماره گردآوری V12.5.3.0.RKHMIXM برای نسخه های جهانی این تلفن هوشمند منتشر شده است. انتظار می رود در روزهای آینده این به روزرسانی در سایر مناطق در دسترس کاربران این تلفن هوشمند قرار گیرد.

لازم به ذکر است که مانند دیگر به روز رسانی های سیستم OTA ، به روزرسانی نرم افزار برای گوشی های هوشمند Mi 11X و Poco F3 به صورت دسته ای در دسترس است. بنابراین ، عرضه کامل آن ممکن است مدتی طول بکشد.

Xiaomi Poco F3 بروزرسانی Advanced MIUI 12.5 UI را دریافت کرد اولین بار در اخبار فنی و تلفن همراه ظاهر شد.