منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Xiaomi 11 Lite 5G NE تأییدیه ای از NBTC از تایلند دریافت می کند

Xiaomi 11 Lite 5G NE تأییدیه ای از NBTC از تایلند دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Xiaomi 11 Lite 5G NE تأییدیه ای از NBTC از تایلند دریافت می کند

در شش ماهه نخست امسال ، شیائومی چهار مدل مختلف از سری Mi 11 به نام های Mi 11 ، Mi 11 Lite (که در چین با نام Mi 11 Youth Edition فروخته می شود) ، Pro May 11 و Ultra May 11 منتشر کرد.

در همین حال ، Lite 11 Lite به عنوان یک مدل باریک و سبک وزن شناخته می شود. این محصول تنها مدل میان رده در سری Mi 11 است. با این حال ، احتمالاً شیائومی به زودی یکی از اعضای سبک وزن و باریک خانواده جدید خود به نام Xiaomi 11 Lite 5G NE را با Mi 11T معرفی می کند.

Xiaomi 11 Lite 5G NE قبلاً تأییدیه NBTC را از تایلند دریافت کرده است. این پدیده بدین معناست که شرکت چینی به احتمال زیاد گوشی هوشمند جدید خود را به زودی در این منطقه عرضه می کند. با توجه به نام Xiaomi 11 Lite 5G NE ، به سختی می توان فهمید که این نسخه دستی از Xiaomi 11 Lite است. انتظار می رود مانند می 11 لایت ، این گوشی سبک و باریک باشد.

از نظر مشخصات ، شیائومی 11 لایت 5G NE مجهز به یک صفحه کامل قدیمی با نرخ تازه سازی 90 هرتز ، پردازنده اسنپدراگون 7 کوالکام (Snapdragon 780G یا Snapdragon 778G) خواهد بود.

شایان ذکر است که گوشی شیائومی مجهز به تراشه Snapdragon 778G به تازگی تاییدیه شبکه ای را از وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین (MIIT) دریافت کرده است. این گوشی احتمالاً محصول جدید سری CC است و با نام Xiaomi 11 Lite 5G NE در بازارهای بین المللی در دسترس خواهد بود.

Xiaomi 11 Lite 5G NE تأییدیه ای از NBTC از تایلند دریافت می کند

وب سایت 91mobiles همچنین در گزارشی مرتبط مدعی شده است که شیائومی قصد دارد گوشی هوشمند جدید خود را در این ماه در هند عرضه کند.

این گزارش می افزاید که به احتمال زیاد این برند چینی طی روزهای آینده روند تبلیغات گوشی جدید خود را آغاز خواهد کرد. با این حال ، صحت اطلاعات فوق و زمان عرضه دقیق این گوشی هوشمند از شیائومی را نمی توان تضمین کرد. البته بزودی جزئیات بیشتری در مورد این گوشی منتشر خواهد شد.

Xiaomi 11 Lite 5G NE تأییدیه NBTC را از تایلند دریافت می کند ، که برای اولین بار در زمینه فناوری و اخبار تلفن همراه ظاهر شد.