منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Samsung Galaxy Z Fold 3 نسبت به Galaxy S21 Ultra در برابر سقوط مقاوم تر است!

Samsung Galaxy Z Fold 3 نسبت به Galaxy S21 Ultra در برابر سقوط مقاوم تر است!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Samsung Galaxy Z Fold 3 نسبت به Galaxy S21 Ultra در برابر سقوط مقاوم تر است!

امروزه تست تصادف گجت های مختلف به یک پدیده نسبتاً رایج در بین شرکت های تولید کننده شیشه مقاوم تبدیل شده است و براساس نتایج آزمایش ، این شرکت ها نحوه استفاده از شاسی فلزی بین دو ورق شیشه را یاد می گیرند. اما یک گوشی تاشو مانند Samsung Galaxy Z Fold 3 5G در این آزمایش چگونه عمل خواهد کرد؟

شاسی مورد استفاده در Galaxy Z Fold 3 از آلومینیوم محکم برای سامسونگ ساخته شده است. این ماده قابل مقایسه با آلومینیوم سری 7000 است که معمولاً در تلفن های هوشمند استفاده می شود. 10 درصد قوی تر نمای بیرونی نیز با شیشه Gorilla Glass Victus پوشانده شده است.

هنگامی که Galaxy Z Fold 3 در حالت بسته قرار دارد و تست تصادف را انجام می دهد ، عملکرد دستگاه به لطف ساختار فلزی خارجی و شیشه بسیار شبیه به یک گوشی معمولی است. اما اگر گوشی به حالت قفل باز شود (در این حالت ، صفحه نمایش به سمت داخل تا می شود) چه؟

لایه محافظ PET جدید روی صفحه نمایش Galaxy Z Fold 3 تقریباً 80٪ مقاومت بیشتری نسبت به مدل Galaxy Z Fold 2 دارد. اما آیا این ویژگی برای محافظت از گوشی کافی خواهد بود؟ برای یافتن پاسخ کافی است این ویدیو دارم تماشا میکنم.

Samsung Galaxy Z Fold 3 نسبت به Galaxy S21 Ultra در برابر سقوط مقاوم تر است!

بین لبه های برآمده اطراف صفحه نمایش و محافظ صفحه از پیش نصب شده ، پنل داخلی بسیار بهتر از آنچه انتظار می رفت عمل کرد. اما اگر تلفن از دست شما بیفتد و نیمه بسته به زمین برخورد کند. چه اتفاقی خواهد افتاد؟ به نظر می رسد حتی در این مورد هیچ مشکل حادی وجود نخواهد داشت.

تست تصادف توسط تیمی به نام PhoneBuff انجام شد و آنها می گویند که Galaxy ZFold 3 احتمالاً دوام بیشتری نسبت به Galaxy S21 Ultra خواهد داشت. با این حال ، مصرف کنندگان هنوز باید محافظ صفحه را روی جلد قرار دهند و به طور جدی در مورد خرید قاب محافظ برای گوشی خود فکر کنند.

با این حال ، Galaxy Z Fold 3 هنوز بعد از تمام تست های خرابی کار می کند. اما ظاهر او آسیب جدی دید. با استفاده از کیس محافظ می توان تا حد زیادی از این آسیب ها جلوگیری کرد. همیشه به خاطر داشته باشید که تعویض صفحه نمایش گران خواهد بود. علاوه بر این ، برخی از کیسه ها از ساختار لولا محافظت می کنند. قسمتی که به وضوح آسیب پذیرتر از سایر قسمت های گوشی است. آسیب پذیرترین لولا احتمالاً به دلیل طراحی گوشی و نحوه توزیع وزن در آن است.

Samsung Galaxy Z Fold 3 نسبت به Galaxy S21 Ultra در برابر سقوط مقاوم تر است! اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.