منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Samsung Galaxy Z 3 Fold از قلم های قدیمی S Pen پشتیبانی نمی کند

Samsung Galaxy Z 3 Fold از قلم های قدیمی S Pen پشتیبانی نمی کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Samsung Galaxy Z 3 Fold از قلم های قدیمی S Pen پشتیبانی نمی کند

Galaxy Z Fold 3 اولین گوشی تاشو سامسونگ با پشتیبانی از S Pen است. اما بدیهی است که این سازگاری محدودیت هایی دارد. غول کره ای تأیید کرد که قلم های قدیمی S Pen به صفحه نمایش دستگاه آسیب می رسانند. به همین دلیل است که سامسونگ قلم S Pen Pro و قلم S Pen Fold Edition را ثبت کرده است.

2 قلم جدید ، بر خلاف سایر مدل های S Pen ، دارای یک نکته است. نوک قلم ها در حال حاضر نرم تر و مهمتر از همه – تاشو هستند. هنگامی که به قلم فشار می آورید ، این مکانیسم از آسیب به ساختار نرم صفحه نمایش تاشو جلوگیری می کند. در صورت استفاده از قلم های سنتی مانند گوشی های گلکسی نوت و اعمال فشار بیش از حد ، کاربران می توانند به صفحه آسیب برسانند. حتی اگر مقاومت محافظ صفحه جدید 80 درصد افزایش یافته باشد.

در صورتی که کاربران سعی کنند از قلم هایی غیر از دو مدل پشتیبانی شده رسمی استفاده کنند ، از طریق رابط کاربری One Z U Z Galaxy Z Fold مطلع می شوند. این اعلان به کاربر هشدار می دهد که قلم با دستگاه ناسازگار است و باید از آن اجتناب شود.

S Pen Fold Edition 50 دلار قیمت دارد. در حالی که S Pen Pro 100 دلار قیمت دارد. با این حال ، در بسیاری از بازارها ، سامسونگ قبلاً یک بسته ویژه ، از جمله S Pen Fold Edition و یک قاب با درگاه قلم ، به فروش رسانده است.

Samsung Galaxy Z 3 Fold از قلم های قدیمی S Pen پشتیبانی نمی کند

Samsung Galaxy Z 3 Fold 3 از قلم های قدیمی S Pen که برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد ، پشتیبانی نمی کند.