منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Redmi Router AX3000 دسترسی جدید به روتر WiFi 6 با حداکثر سرعت 3000 مگابایت بر ثانیه است

Redmi Router AX3000 دسترسی جدید به روتر WiFi 6 با حداکثر سرعت 3000 مگابایت بر ثانیه است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

نشان دختر شیائومی چینی ، ردمی، روتر جدید cenovo موجود با علامت گذاری شده را معرفی می کند روتر ردمی AX3000. با ارائه فناوری Wi-Fi 6 و اندازه ذاتی ، قدردانی و اجرا کنید.

Redmi Router AX3000: روتر جدید با Wi-Fi 6

شیائومی در حال چاپ روی نمونه کارها برای اطلاع از روتر جدید است. Tentokrát به دنبال مدل موجود با označením است روتر ردمی AX3000. ایده روتر Redmi AX5 ، که برای ضبط خفگی بی تفاوت 3000 مگابایت بر ثانیه کپی شد.

Redmi Router AX3000 دسترسی جدید به روتر WiFi 6 با حداکثر سرعت 3000 مگابایت بر ثانیه است

ایده Pokiaľ برای اندازه گیری این محصول ، جایگزین ترین گزینه جایگزین آن دسته از کاربرانی است که می خواهند از فناوری Wi-Fi 6 استفاده کنند و هزینه بیشتری را صرف خرید تجهیزات جدید کنند. برعکس ، برای یک محصول نسبتاً گرسنه مناسب است و یک پردازنده چهار هسته ای Qualcomm با 256 مگابایت حافظه ارائه می دهد.

فناوری Nechýba Mesh و پشتیبانی از MU-MIMO

مدل های رقابتی مصرف کننده در این موقعیت دارای درایوهای 3000 مگابیت بر ثانیه هستند. در این مرحله نباید از روتری که از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کند و دو حرف (2.4 گیگاهرتز / 5 گیگاهرتز) را ترکیب می کند استفاده شود.

Redmi Router AX3000 دسترسی جدید به روتر WiFi 6 با حداکثر سرعت 3000 مگابایت بر ثانیه است

علاوه بر این ، روتر از sietes نوع Mesh پشتیبانی می کند. با این حال ، ممکن است چندین بار را برای گسترش پوشش اتصال Wi-Fi که قسمتی از Holyor به آن متصل است ، از طریق اتصال بی سیم آنها ، ترکیب کنید.

روتر Wi-Fi از فناوری OFDMA استفاده می کند که بدون وارد کردن هیچ کاراکتر به طور همزمان از پیش ترسیم می شود. فناوری نامناسب شکل دهی به پرتو ، رمزگذاری WPA 3 ، فناوری BSS Staining Xiaomi Easy Connect که امکان پیکربندی این دستگاه را فراهم می کند.

قیمت و در دسترس بودن تولید

جدید با نام روتر ردمی AX3000 توسط sa mala predávať برای قیمت رسمی len 249 čínskych juanov. به آموزش فعلی هزینه ها از 31 € / 38 USD. این مبلغ برای مقدار جذابی مناسب است ، اما این محصول برای فروش در بازار داخلی محافظت می شود. با این حال ، ما به زودی منتظر عرضه بین المللی در ارائه فرستنده های معتبر هستیم.

آیا در روتر Wi-Fi 6 مقرون به صرفه با توزیع Redmi اخبار دریافت خواهید کرد؟ Zvažoval / a ot si kúpu tohto zariadenia؟ می توانید دیدگاه ها و دیدگاه های خود را برای بحث در زیر مقاله برای مرحوم بنویسید. جلسه جدید ما را در فیس بوک دنبال کنید: Xiaomi Planet – مکانی برای طرفداران واقعی شیائومی با Xiaomi Planet تماس بگیرید و او را مطلع کنید.

عضو Redmi Router AX3000 با قیمت جدید به روتر WiFi 6 با حداکثر فرکانس انتقال 3000 مگابایت بر ثانیه با بیشترین تبلیغات در Xiaomi Planet دسترسی دارد.