منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Redmi به دنبال استفاده از رابط کاربری خود و حذف MIUI است

Redmi به دنبال استفاده از رابط کاربری خود و حذف MIUI است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Redmi به دنبال استفاده از رابط کاربری خود و حذف MIUI است

شمارش معکوس برای وجود Redmi به عنوان یک شرکت تابعه مستقل در ژانویه 2019 آغاز شد. به احتمال زیاد ردمی قصد خروج کامل شیائومی را نداشت. اکنون این دو برند رابطه تنگاتنگی با یکدیگر دارند و آمار فروش آنها به صورت جمعی اعلام می شود. در این میان ، دستیابی به رستگاری برای یک فرد مستقل مستلزم برآوردن پیش نیازهای خاصی است. تفاوت ها در نرم افزار پنهان است.

یک مطلع معروف با شناسه ایستگاه چت دیجیتال اعلام کرد که MIUI تعدادی ویژگی متمایز و منحصر به فرد برای دستگاه های Redmi ارائه می دهد. منبع به صراحت نام ویژگیهایی را که به آنها اشاره می کند ذکر نکرده است ، اما فقط ادعا می کند که این تفاوتها بصری خواهد بود. این بدان معنی است که تغییراتی در رابط گرافیکی ایجاد می شود. رابط کاربری MIUI برای تلفن های هوشمند Redmi و Xiaomi از نظر عملکرد یکسان خواهد بود. اما انیمیشن ها ، نمادها و سایر عناصر رابط گرافیکی باید متفاوت باشند.

در حال حاضر مشخص نیست که وی پس از ترک پست چه کاری انجام خواهد داد. کار در این زمینه احتمالاً به تازگی آغاز شده است و اجرای ایده ها به زمان نیاز دارد. برخی از فعالیتها ممکن است زودتر به پایان رسیده باشد و با راه اندازی رابط کاربری MIUI 13 شاهد برخی تغییرات بصری خواهیم بود. برخی جزئیات در مورد فهرست نام تجاری Redmi نیز فاش می شود.

شیائومی نسخه بتا رابط کاربری MIUI را بر اساس سیستم عامل Android 12 منتشر می کند

گوگل به تازگی نسخه پایدار اندروید 12 را منتشر کرده است. برخلاف سنت ، تلفن های هوشمند پیکسل اولین دستگاه هایی نبودند که نسخه جدید اندروید را دریافت کردند. وان پلاس و پرچمداران آن ، وان پلاس 9 و وان پلاس 9 پرو ، به همراه شیائومی ، برای اولین بار روند آزمایش اندروید 12 را آغاز کردند. شیائومی در صفحات رسمی توییتر و Weibo خود اعلام کرده است که آماده انتشار اولین نسخه بتا رابط کاربری MIUI مبتنی بر اندروید 12 است.

Redmi به دنبال استفاده از رابط کاربری خود و حذف MIUI است

کاربران تلفن مانند Xiaomi Mi 11 ، Xiaomi Mi 11 Pro ، Xiaomi Mi 11 Ultra و Xiaomi Mi 11i به احتمال زیاد این بروزرسانی را قبل از دیگران دریافت خواهند کرد. تلفن های هوشمند سری Redmi K40 قبلاً مدلهای پیشگام محسوب می شدند. اما این فقط در مورد مدل های Pro صادق بود و Redmi K40 پایه برای به روزرسانی های اولیه از لیست حذف شده بود.

هنوز مشخص نیست که فرایند آزمایش بتا چقدر طول می کشد. شرکت باید روی اشتباهات موجود کار کند و آنها را اصلاح کند. تنها در چنین شرایطی امکان انتشار نسخه پایدار MIUI بر اساس اندروید 12 وجود دارد. شایان ذکر است که سیستم عامل بتا اغلب دارای تعداد نسبتاً زیادی خطا است. بنابراین ، نصب آنها بر روی تلفن خطرناک خواهد بود. کاربران باید از این امر مطلع باشند و در صورت عدم آمادگی از به روز رسانی خودداری کنند. بنابراین ، بهتر است کاربران از نصب نسخه های بتای سیستم عامل خودداری کنند.

ردمی به دنبال استفاده از رابط کاربری خود است و MIUI را که برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد ، رد می کند.