منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Huawei Nova 9 Series توسط سازمان تنظیم مقررات چینی 3C تأیید شده است

Huawei Nova 9 Series توسط سازمان تنظیم مقررات چینی 3C تأیید شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Huawei Nova 9 Series توسط سازمان تنظیم مقررات چینی 3C تأیید شده است

به گزارش منابع خبری مختلف ، گوشی های هوشمند هواوی سری Nova 9 ماه آینده معرفی خواهند شد. این تلفن های جدید به تازگی توسط آژانس نظارتی چین 3C تأیید شده است. در این گواهی جزئیات کلیدی در مورد ابزارهای ذکر شده ذکر شده است.

سازنده چینی در ابتدا دو عضو از خانواده Nova 9 را آزاد خواهد کرد. اما به احتمال زیاد مدلهای دیگری در آینده معرفی خواهند شد. زیرا سری Nova 8 شامل بیش از 4 مدل مختلف است. گوشی های هوشمند Nova 9 و Nova 9 Pro اولین مدل های معرفی شده در سری جدید هستند و گواهی 3C نشان می دهد که این گجت ها به ترتیب دارای شماره مدل NAM-AL00 و RTE-AL00 هستند.

سند تأیید همچنین نشان می دهد که Huawei Nova 9 Pro از فناوری شارژ با چندین سرعت مختلف پشتیبانی می کند. این تلفن قادر به شارژ با سرعت های 10 ، 66 و 100 وات خواهد بود. از سوی دیگر ، گوشی هوشمند Nova 9 از فناوری شارژ سریع با سرعت 10 ، 40 و 66 وات پشتیبانی می کند.

یکی دیگر از جزئیات مهم ذکر شده در گواهینامه 3C این است که هر دو گوشی دارای اتصال LTE هستند نه 5G. این گزارش های قبلی را تأیید می کند و نشان می دهد که هواوی مدل های 4G از سری 9 جدید را قبل از نسخه های 5G عرضه می کند.

Huawei Nova 9 Series توسط سازمان تنظیم مقررات چینی 3C تأیید شده است

پیش از این ، یک مخبر چینی به نام Bald Panda در Weibo اعلام کرد که هواوی نوا 9 مجهز به باتری 4500 میلی آمپر ساعتی است. از سوی دیگر ، Nova 9 Pro از باتری کوچکتر با ظرفیت 4000 میلی آمپر ساعت استفاده خواهد کرد. علاوه بر این ، نشریه اشاره می کند که Nova 9 از شارژ سریع 66 واتی پشتیبانی می کند. در حالی که مدل پرو قابلیت شارژ با حداکثر توان 100 وات را دارد.

Huawei Nova 9 Series توسط سازمان تنظیم مقررات چینی 3C تأیید شده است

سری Nova 9 از مدل طراحی مشابه سری Nova 8. استفاده خواهد کرد.پس این بار شاهد استفاده از ماژول غول پیکر با دوربین گرد خواهیم بود. سایر مشخصات این گوشی ها هنوز مبهم است. اما در هفته های منتهی به رونمایی از این گوشی ها ، احتمالاً جزئیات بیشتری در مورد آنها منتشر خواهد شد.

هواوی برای اولین بار از آژانس نظارتی China 3C تأیید کرد و در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.