منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Google Pixel Fold احتمالاً با پردازنده Tensor و سنسور دوربین Pixel 6 عرضه می شود

Google Pixel Fold احتمالاً با پردازنده Tensor و سنسور دوربین Pixel 6 عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Google Pixel Fold احتمالاً با پردازنده Tensor و سنسور دوربین Pixel 6 عرضه می شود

قطعه کد ، که دیروز در برنامه جدید دوربین گوگل در چهارمین نسخه بتا اندروید 12 کشف شد ، نشان داد که دوربین اصلی تلفن های هوشمند Pixel 6 و Pixel 6 Pro آینده احتمالاً از سنسور دوربین 50 مگاپیکسلی ساخته شده توسط سامسونگ استفاده می کند.

تجزیه و تحلیل این کد توسط توسعه دهنده نشان داد که حداقل 4 مدل از دستگاه های آینده Google به مودم Samsung Exynos 5G مجهز خواهند شد. بر اساس یک توییتر با شناسه cstark27 ، Oriole ، Raven ، Passport و Slider در واقع 4 دستگاه از 5 دستگاهی هستند که از ماژول مودم با شناسه g5123b استفاده می کنند. اکنون می دانیم که Oriole و Raven در واقع نام رمزهای داخلی تلفن های هوشمند Pixel 6 و Pixel 6 Pro هستند و بدیهی است که این تلفن ها مجهز به مودم 5G سامسونگ خواهند بود. بنابراین ، لیست مشخصات Pixel 6 تقریبا توسط سامسونگ ثبت شده است.

دستگاه اسرارآمیز گوگل پاسپورت ظاهراً همان تلفن هوشمند تاشو Pixel Fold خواهد بود. غول جستجو مدتی است بر روی توسعه این محصول کار می کند. تحلیلگران و ناظران صنعت پیش بینی می کنند که این تلفن در پاییز عرضه شود. رد پای سامسونگ در این محصول نیز به وضوح قابل مشاهده است. طبق گزارشات ، صفحه نمایش تاشو و مودم 5G مورد استفاده در این گوشی توسط سامسونگ ارائه می شود.

اکنون این س isال مطرح می شود که آیا استفاده از مودم سامسونگ به معنای استفاده از تراشه Google Tensor (مشابه آنچه در تلفن هوشمند Pixel 6 استفاده می شود) است؟ مهمتر از همه ، تلفن تاشو Pixel از همان سنسورهای دوربین 6 پیکسلی تشکیل شده است که تراشه Tensor برای کار با آن طراحی شده است. من استفاده خواهم کرد؟ آیا پیکسل فولد می تواند Galaxy Z Fold 3 را در رده دوربین شکست دهد؟ پاسخ به همه این سوالات تنها پس از انتشار اطلاعات معتبر آزمایشگاهی و داده های رسمی از Google روشن می شود.

در مورد تنها نام باقی مانده به نام Google Pixel Slider ، پیش بینی می شود که این رمز عبور برای تلفن هوشمند Pixel 5a استفاده نشود. طبق پیش بینی ها ، این گوشی به زودی معرفی می شود.

Google Pixel Fold احتمالاً با پردازنده Tensor و سنسور دوربین Pixel 6 عرضه می شود

Google Pixel Fold ارسال شده توسط Tensor Processor و Pixel 6 Camera Sensor اولین بار در اخبار فنی و تلفن همراه ظاهر شد.