منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Google Pixel 6 Series چهار سال به روز رسانی نرم افزار و پنج سال به روز رسانی امنیتی را دریافت می کند

Google Pixel 6 Series چهار سال به روز رسانی نرم افزار و پنج سال به روز رسانی امنیتی را دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Google Pixel 6 Series چهار سال به روز رسانی نرم افزار و پنج سال به روز رسانی امنیتی را دریافت می کند

گوگل که طی چند ماه گذشته به طور ضمنی گوشی های هوشمند پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو را معرفی کرده است ، قصد دارد هفته آینده در رونمایی جدید خود در 19 اکتبر از این دو تلفن هوشمند به طور رسمی رونمایی کند. شایان ذکر است که قبل از ارائه رسمی سری Pixel 6 ، تقریباً تمام مشخصات و ویژگی های مربوط به این خانواده در اینترنت منتشر شد. گزارش جدیدی از گوشی های برجسته سری Pixel 6 امروز منتشر شد که ویژگی دیگری از آنها را نشان داد.

پشتیبانی بلند مدت گوگل از سری Pixel 6

یک خبرنگار با نام کاربری اسنوپی در توییتر گفت که تلفن های هوشمند آینده گوگل تا چهار سال به روز رسانی سیستم عامل و همچنین پنج سال به روز رسانی امنیتی را دریافت خواهند کرد.

این بدان معناست که تلفن های هوشمند گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو که با سیستم عامل پیش فرض اندروید 12 عرضه می شوند ، قطعاً نسخه های بعدی این سیستم عامل یعنی اندروید 13 ، 14 ، 15 و 16 را دریافت خواهند کرد و همچنین دریافت خواهند کرد وصله های امنیتی تا سال 2026

اگر این خبر صحت داشته باشد ، می تواند یک مزیت بزرگ برای کاربران گوشی های سری Pixel 6 باشد. این به این دلیل است که اکثر مارک های تلفن های هوشمند تنها حداکثر دو به روز رسانی اصلی سیستم عامل را برای دستگاه های خود منتشر می کنند ، که اساساً به معنای دو سال پشتیبانی از این دستگاه ها است. دستگاه ها

به نظر می رسد پشتیبانی طولانی مدت از سری Pixel 6 برای گوگل به راحتی امکان پذیر خواهد بود. زیرا این تلفن های هوشمند مجهز به تراشه این شرکت به نام Tensor هستند.

شایان ذکر است که قبلاً تلفن های هوشمند گوگل از پردازنده های Qualcomm استفاده می کردند. گفته می شود پردازنده های کوالکام مانع بزرگی برای غول فناوری در ارائه به روز رسانی نرم افزاری طولانی مدت برای گوشی های هوشمند این شرکت هستند.

تعهد گوگل به ارائه به روزرسانی های طولانی مدت برای محصولات جدید این برند می تواند سایر سازندگان گوشی های هوشمند اندرویدی را مجبور کند مدت زمان پشتیبانی نرم افزار را برای گوشی های هوشمند خود افزایش دهند.

در حالی که پشتیبانی نرم افزاری و امنیتی محصولات جدید گوگل به وضوح با استانداردها و سیاست های اپل متفاوت است ، خوب است که سایر شرکت ها در دراز مدت اقداماتی را برای حمایت از محصولات خود انجام دهند.

سری پیکسل 6 گوگل چهار سال به روز رسانی نرم افزار و پنج سال به روز رسانی امنیتی را دریافت می کند. اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.