منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Galaxy A73 اولین گوشی سری A سامسونگ با صفحه نمایش ساخت چین خواهد بود

Galaxy A73 اولین گوشی سری A سامسونگ با صفحه نمایش ساخت چین خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Galaxy A73 اولین گوشی سری A سامسونگ با صفحه نمایش ساخت چین خواهد بود

سامسونگ به دنبال راه هایی برای رقابت بهتر با تولید کنندگان چینی است و بنابراین باید عملکرد آنها را بدون افزایش قیمت محصولات خود به سطح مطلوب برساند. بنابراین غول های کره ای ناگزیر باید راهی برای کاهش هزینه های تولید بیابند. یکی از این روش ها پرهیز از استفاده از قطعات دست ساز و استفاده از محصولات شرکت های چینی است. گزارش قبلی فاش کرد که سامسونگ از پنل قدیمی ساخته شده توسط یک شرکت چینی برای یکی از مدلهای سری A خود استفاده خواهد کرد.

به طور دقیق تر ، این ابزار Galaxy A73 نام دارد. این محصول احتمالاً اولین تلفن هوشمند از سری Galaxy A است که از صفحه نمایش تولید شده توسط یک شرکت سوم غیر از Samsung Display استفاده می کند. CSOT یا BOE از جمله تامین کنندگان بالقوه صفحه نمایش برای سامسونگ هستند.

طبق شایعات ، هر دو شرکت تولید پنل قدیمی را برای تلفن هوشمند آینده آغاز کرده اند و فضای رقابتی بین آنها ایجاد شده است. با این حال ، سامسونگ با شرکتی که بهترین پنل قدیمی را تولید می کند ، قرارداد امضا می کند. نمایشگرهای CSOT در حال حاضر در تعدادی از گوشی های سری گلکسی M سامسونگ استفاده می شود.

اما بعداً ، غول کره ای درباره شرکت چینی که طرف قرارداد او است تصمیم گیری می کند. گزینه های سامسونگ احتمالاً متفاوت است. اما یک چیز قطعی است: انتقال به استفاده از مانیتورهای چینی هزینه تولید دستگاه را کاهش می دهد. با این حال ، تنها شگفتی این است که سامسونگ قصد دارد ایده مشابهی را در یکی از مدل های برتر سری Galaxy A آزمایش کند. بنابراین هزینه خطا می تواند بسیار قابل توجه باشد.

Galaxy A73 اولین گوشی سری A سامسونگ با صفحه نمایش ساخت چین خواهد بود

رویداد Galaxy Unpacked Part 2

سامسونگ دیروز رویداد Galaxy Unpacked Part 2 را برگزار کرد. این شرکت معمولاً هنگام برگزاری رویدادهای بدون بسته ، تلفن های هوشمند جدید یا سایر دستگاه های خود را معرفی می کند. به لطف شایعات و اطلاعات قبلی ، مشخصات محصولات جدید سامسونگ تا حدودی روشن شده است. با این حال ، هیچ شگفتی در رویداد دیشب سامسونگ وجود نداشت.

سامسونگ به تازگی ویدئوی کوتاهی را منتشر کرده است که پیشرفت های برنامه ریزی شده برای رویداد Unpacked را توصیف می کند. در این ویدیو شواهد مختلفی برای محصولات مورد نظر این شرکت برای ارائه قابل مشاهده است. در این ویدئو ، 3 مانکن فضایی با کلاه بیس بال با نشان Samsung Galaxy ، رنگ تی شرت های خود را از طریق یک سیستم کامپیوتری بزرگ انتخاب می کنند. پس از انتشار این ویدئو ، بسیاری از کارشناسان تصور می کردند که سامسونگ مدل های رنگی جدیدی را برای سری Galaxy Z Fold 3 ، Galaxy Z Flip 3 یا Galaxy S21 معرفی می کند (اگرچه آنها فقط سری Galaxy Z Flip 3 و Galaxy Watch 4 را مشاهده کردند با مدل های رنگی مختلف. ما بودیم).

با این حال ، هیچ محصول کاملاً جدیدی در رویداد اخیر معرفی نشد. برخی پیش بینی ها نشان می دهد که ممکن است گوشی هوشمند Galaxy S21 FE معرفی شود. با این حال ، شایعات اخیر نشان می دهد که عدم وجود یک نیمه هادی در جهان مانع از افشای این گوشی در رویداد Unpacked Part 2 می شود (این سناریو در نهایت محقق نشد). آخرین رویداد سامسونگ ساعت 14 بعد از ظهر دیروز به وقت گرینویچ در کانال یوتیوب این شرکت پخش شد.

Galaxy A73 اولین گوشی سری A سامسونگ با صفحه نمایش ساخت چین است که برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.