منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • DisplayMate: iPhone 13 Pro Max مجهز به بهترین صفحه نمایش گوشی های هوشمند در جهان است

DisplayMate: iPhone 13 Pro Max مجهز به بهترین صفحه نمایش گوشی های هوشمند در جهان است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
DisplayMate: iPhone 13 Pro Max مجهز به بهترین صفحه نمایش گوشی های هوشمند در جهان است

اپل به تازگی از گوشی های سری آیفون 13 خود به طور رسمی رونمایی کرد.همان سال گذشته ، این خانواده شامل 4 مدل مختلف با نام های iPhone 13 ، iPhone 13 Mini ، iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max است. با این حال ، کاربران معمولی احتمالاً باید تا پایان ماه اکتبر منتظر بمانند تا iPhone 13 Pro Max خریداری شده خود را دریافت کنند. اما اکنون ، به لطف بررسی های اخیر رسانه های تخصصی ، تا حدودی از مشخصات فنی و عملکرد این گوشی مطلع هستیم.

با انتشار برخی جزئیات در مورد مشخصات داخلی دستگاه ، اکنون زمان آن است که به عملکرد آنها در دنیای واقعی نگاه کنیم. به گفته کارشناسان وب سایت DisplayMate ، Apple iPhone 13 Pro Max مجهز به بهترین صفحه نمایش گوشی های هوشمند در جهان است.

DisplayMate خاطرنشان می کند که نمایشگر iPhone 13 Pro Max قدیمی با رتبه A + بالاترین سطح عملکرد را در بین تلفن های هوشمند دارد و توانسته 12 رکورد جدید را از نظر عملکرد در پنل های گوشی های هوشمند ثبت یا شکست. بنابراین ، تا یک سال دیگر ، اپل قوانین بازار نمایشگر تلفن همراه را تعیین می کند. همچنین به نظر می رسد تصمیم شرکت آمریکایی برای افزودن نرخ تازه سازی 120 هرتز به نمایشگر بهترین مدل های آیفون در نهایت نتایج مثبتی را نشان داده است.

iPhone 13 Pro Max استاندارد جدیدی را برای نمایشگرهای iPhone تعیین می کند

برای غریبه ها باید توجه داشت که مدل های iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max مجهز به نمایشگرهای جدید Super Retina XDR با فناوری تبلیغاتی هستند. اپل از این نام تجاری برای نامگذاری نرخ تغییر متغیر در محدوده 10 تا 120 هرتز استفاده می کند. این فناوری به مانیتور اجازه می دهد تا نرخ تجدید خودکار را در محدوده 10 هرتز (با مصرف برق بسیار کم) تا 120 هرتز (برای نمایش بسیار صاف محتوا) تنظیم کند. این فرایند بسته به نوع محتوایی که روی صفحه پخش می شود انجام می شود.

DisplayMate: iPhone 13 Pro Max مجهز به بهترین صفحه نمایش گوشی های هوشمند در جهان است

رتبه بندی دقیق موسسه DisplayMate نشان می دهد که بیشترین روشنایی تمام صفحه برای گوشی های هوشمند مجهز به نمایشگرهای قدیمی یکی از موارد ضبط شده توسط iPhone 13 Pro Max است. اپل ادعا می کند که حداکثر روشنایی صفحه نمایش iPhone 13 Pro Max برای محتوای معمولی به 1000 نیت می رسد. اگر محتوای HDR روی صفحه پخش شود ، حداکثر روشنایی پنل به 1200 نیت خیره کننده می رسد. در مقایسه ، صفحه نمایش دستی آیفون 12 پرو مکس سال گذشته دارای روشنایی معمول 800 نیت است. روشنایی HDR در تلفن در سال گذشته به 1200 نیت رسید. ویژگی که مدل جدیدتر به صورت استاندارد دارد.

بالاترین دقت مطلق رنگ ضبط دیگری است که از صفحه نمایش iPhone 13 Pro Max ثبت شده است. علاوه بر این ، این تلفن دارای ویژگی های درخشانی از نظر بالاترین درجه کنتراست و کمترین بازتاب صفحه است.

فناوری پیشرفته نمایش آیفون توسط سامسونگ ارائه شده است

جالب اینجاست که اپل باید از Samsung برای این دستاورد سپاسگزار باشد. با این حال ، غول کره ای عرضه کننده انحصاری پنل های LTPO OLED مورد استفاده در iPhone 13 Pro Max است. با این حال ، شرکت تحقیقاتی Display Supply Chain Consultants خاطرنشان می کند که LG قصد دارد تا سال آینده پنل های OLED LTPO خود را در اختیار اپل قرار دهد. LTPO فناوری جادویی در پشت صحنه برای نرخ متغیر تازه سازی مدل های جدیدتر آیفون است. علاوه بر این ، این فناوری در تعدادی از تلفن های هوشمند اندرویدی مجهز به نمایشگرهای AMOLED سامسونگ استفاده می شود.

اکنون کارشناسان کنجکاو هستند که ببینند آیا آیفون 14 و آیفون 14 مکس سال آینده استانداردهای فعلی را برآورده می کنند یا خیر. بر اساس برخی شایعات ، هر چهار مدل آیفون 2022 اپل با نمایشگرهای LTPO OLED با نرخ تازه سازی 120 هرتز عرضه می شوند.

از DisplayMate: iPhone 13 Pro Max مجهز به بهترین صفحه نمایش گوشی های هوشمند در جهان است ، اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.