منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوگل پیکسل 6 پرو از فناوری شارژ سریع 33 وات برخوردار خواهد بود

گوگل پیکسل 6 پرو از فناوری شارژ سریع 33 وات برخوردار خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوگل پیکسل 6 پرو از فناوری شارژ سریع 33 وات برخوردار خواهد بود

گوگل به تازگی نسل جدیدی از تلفن های هوشمند با نام Pixel 6 و Pixel 6 Pro را معرفی کرده است. این شرکت همچنین بدون تعیین زمان دقیق تأیید کرد که تلفن های هوشمند فوق در پاییز امسال عرضه می شوند.

بر اساس اخبار منتشر شده امروز ، تلفن هوشمند گوگل پیکسل 6 پرو از NCC تأیید شده است. تأیید فوق متعلق به کمیسیون ملی ارتباطات است که یک نهاد تنظیم کننده در تایوان است. اطلاعات به دست آمده از این تأیید نشان می دهد که این تلفن هوشمند از سرعت های شارژ زیر پشتیبانی می کند.

  • 5 ولت / 3 آمپر (15 وات)
  • 9 ولت / 2 آمپر (18 وات)
  • 9 ولت / 3 آمپر (27 وات)
  • 11 ولت / 3 آمپر (33 وات)

شایان ذکر است که گزارش منتشر شده امروز مطابق با گزارشات قبلی است که آنها همچنین اذعان داشتند که تلفن های هوشمند سری Pixel 6 دارای حداکثر سرعت شارژ 33 وات هستند. استفاده از این فناوری بارگذاری سریع پیشرفت قابل توجهی برای Google است. زیرا این شرکت از فناوری شارژ سریع 18 وات در نسل قبلی تلفن های هوشمند پیکسلی استفاده کرده است.

از سوی دیگر ، گوگل همچنین اعلام کرد که گوشی های هوشمند سری Pixel 6 دارای شارژر نیستند. بنابراین ، با حذف شارژر از جعبه تلفن های هوشمند جدید ، این شرکت در هزینه ها صرفه جویی کرده و شارژر سریع 33 واتی را به صورت جداگانه به کاربران خود می فروشد!

فناوری شارژ سریع در سایر محصولات

جالب است بدانید که امروزه بسیاری از تلفن های هوشمند پیشرو ، به ویژه آنهایی که توسط شرکت های چینی تولید می شوند ، به فناوری شارژ سریعتر از تلفن های هوشمند گوگل مجهز شده اند. در حال حاضر ، حداکثر سرعت شارژ تلفن های هوشمند پیشرو در فناوری شارژ سریع 120 وات است. البته فناوری شارژ کابل 200 وات قبلاً معرفی شده است و انتظار می رود سال آینده در تلفن های هوشمند استفاده شود.

با این حال ، باید توجه داشت که فناوری شارژ سریع گزارش شده برای تلفن های هوشمند گوگل پیکسل 6 با سرعت شارژ گوشی های هوشمند سامسونگ و اپل مطابقت دارد. شایان ذکر است که شرکت کره ای سامسونگ حداکثر سرعت شارژ 45 وات را در دستگاه های خود ارائه می دهد ، در حالی که گوشی های هوشمند سری 13 آیفون اپل از فناوری شارژ سریع 25 وات پشتیبانی می کنند.

مشخصات اولیه یک سری 6 پیکسلی

پیکسل 6 دارای صفحه نمایش 6.4 اینچی Full HD با نرخ تازه سازی 90 هرتز است. گوگل پیکسل 6 پرو دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی Quad HD با نرخ تازه سازی 120 هرتز است. علاوه بر این ، Pixel 6 و Pixel 6 Pro به ترتیب دارای دوربین دوگانه و سه گانه در پشت هستند (به ترتیب لنز واید ، لنز فوق عریض و لنز تله 4 برابر).

انتظار می رود ارائه عکاسی دوربین های سری Pixel 6 تمرکز این سری باشد. همانطور که گفته می شود تراشه مورد استفاده در این سری بیشتر بر کیفیت تصویر تمرکز می کند و از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی استفاده می کند.

از سوی دیگر ، ویژگی قابل توجه گوشی های هوشمند سری Pixel 6 همچنان پردازنده های آنها خواهد بود. گوشی های جدید سری Pixel مجهز به چیپست خود گوگل به نام Tensor هستند. شایعات حاکی از آن است که این تراشه علاوه بر قابلیت های هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی ، پیشرفت قابل توجهی در زمینه های دیگر داشته است. این چیپست احتمالاً همان تراشه منتشر نشده سامسونگ با نام Exynos 9855 خواهد بود.

Google Pixel 6 Pro دارای فناوری شارژ سریع 33 واتی است که برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.