منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو بدون شارژر در دسترس خواهند بود

گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو بدون شارژر در دسترس خواهند بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو بدون شارژر در دسترس خواهند بود

گوگل به تازگی به طور غیر مستقیم پرچمدار بعدی خود ، Pixel 6 و Pixel 6 Pro را معرفی کرده است. البته ارائه و افشای کامل این دستگاه ها برای فصل پاییز برنامه ریزی شده است. دیروز ، این شرکت رسما از گوشی میان رده Pixel 5a رونمایی کرد و همچنین از این فرصت استفاده کرد و جزئیات جدیدی را در مورد تلفن های هوشمند سری Pixel فاش کرد.

به گفته گوگل ، هیچ یک از دو تلفن هوشمند Pixel 6 و Pixel 6 Pro دارای شارژر در جعبه نیستند. بنابراین گوگل پا به پای اپل و سامسونگ رفت و شارژر را از قاب گوشی خود بیرون آورد. اپل و سامسونگ بزرگترین شرکت هایی هستند که شارژر را از جعبه تلفن های هوشمند خود خارج کرده اند. اپل در تمام دستگاه های خود شارژر را از جعبه خارج کرد و سامسونگ نیز همین کار را فقط برای پرچمداران خود انجام داد.

بنابراین تلفن هوشمند Pixel 5a آخرین تلفن هوشمند Google خواهد بود که دارای یک شارژر در جعبه است. در مصاحبه با The Verge ، گوگل گفت که اکثر مردم دارای شارژر USB-C در خانه هستند ، بنابراین افزودن شارژر دیگر مزیت محسوب می شود. با کمال تعجب ، گوگل ، مانند اپل و سامسونگ ، در مورد این واقعیت که حذف شارژر به این شرکت ها در صرفه جویی در هزینه کمک می کند ، چیزی نگفت.

باید دید آیا سازندگان گوشه های هوشمند چینی نیز از این روش پیروی خواهند کرد یا خیر. از آنجا که ایده تبلیغات و بازاریابی اکثر شرکت های چینی بر فناوری شارژ سریع متمرکز است و برای دسترسی مصرف کنندگان به این فناوری های شارژ سریع ، باید شارژرهای خاصی در جعبه تلفن های هوشمند نصب شود. بنابراین می توان فرض کرد که به دلیل سرمایه گذاری شرکت های چینی در فناوری شارژ سریع با کابل ، احتمالاً شاهد حذف شارژر از جعبه این شرکت ها نخواهیم بود.

شایان ذکر است که محصولات گوگل هرگز از سریعترین فناوری شارژ موجود در بازار استفاده نکرده اند. همین امر در مورد گوشی های هوشمند اپل و سامسونگ نیز صدق می کند.

Google Pixel 6 و Pixel 6 Pro بدون شارژر منتشر می شوند ، اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.