منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوگل قصد دارد سیستم عامل اندروید 12.1 را برای گوشی های هوشمند دارای تاشو راه اندازی کند

گوگل قصد دارد سیستم عامل اندروید 12.1 را برای گوشی های هوشمند دارای تاشو راه اندازی کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوگل قصد دارد سیستم عامل اندروید 12.1 را برای گوشی های هوشمند دارای تاشو راه اندازی کند

به لطف تلاش کاربران توسعه دهندگان XDA ، اکنون می دانیم که گوگل بعد از راه اندازی سیستم عامل اندروید 12 نسخه 12.1 این پلتفرم را معرفی می کند. این سناریو برای اولین بار از سال 2017 کار می کند. در آن زمان ، گوگل موقت را منتشر کرد نسخه اندروید 8.1 علاوه بر این ، پیش بینی می شود که سیستم عامل اندروید 12.1 امسال عرضه شود. با این حال ، هنوز مشخص نیست که چرا این شرکت ممکن است نیاز داشته باشد تا سیستم عامل به روز شده خود را زودتر منتشر کند. حالا اما به نظر می رسد دلیل راه اندازی زودهنگام اندروید 12.1 توسط گوگل مشخص شده است. دلیل چنین تصمیمی تحویل 2 مدل دستگاه تاشو توسط غول جستجوگر است.

نام کد یکی از این گوشی ها Jumbojack است. لازم به ذکر است که این اطلاعات با شایعات قبلی مبنی بر اینکه گوگل این دستگاه را تا پایان سال جاری میلادی منتشر می کند مطابقت دارد. این تلفن هوشمند احتمالاً مجهز به یک پنل قدیمی با نرخ تازه سازی 120 هرتز خواهد بود. این واقعیت که گوگل در تلاش است تا گوشی هوشمند خود را بر روی تاش راه اندازی کند. قبلاً در نسخه های بتا اندروید 12. به آن اشاره شد. کارشناسان با نگاه دقیق به دومین نسخه نمایشی توسعه دهندگان اندروید 12 ، یک نوار وظیفه مخفی را به دقت شناسایی کرده اند. این قسمت احتمالاً برای دستگاه تاشو طراحی شده است. آزمایشات دقیق همچنین تعدادی تراشه را نشان داد که می توانند به صفحه نمایش داخلی (پنل انعطاف پذیر) منتقل شوند.

هنوز مشخص نیست اندروید 12.1 از چه ویژگی هایی برخوردار خواهد بود. کارشناسان امیدوارند در کد سیستم عامل نسخه دوازدهم سیستم عامل اندروید گوگل ، شواهد و نشانه های جالبی پیدا کنند.

نسخه پایدار اندروید 12 در اوایل اکتبر منتشر می شود

گوگل مدت هاست نسخه های بتا اندروید 12 را منتشر می کند. اما اولین نسخه رسمی و پایدار این پلتفرم هنوز منتشر نشده است. بر اساس آخرین اطلاعات ، غول جستجو به تازگی پنجمین و آخرین نسخه بتا اندروید 12 را منتشر کرده است. فرآیند مونتاژ سیستم عامل به پایان رسیده است و در چند هفته آینده در دسترس خواهد بود.

گوگل قصد دارد سیستم عامل اندروید 12.1 را برای گوشی های هوشمند دارای تاشو راه اندازی کند

اگرچه هنوز اطلاعات رسمی در دست نیست ؛ اما پرتال معروف XDA Developers اعلام کرد که اولین نسخه پایدار اندروید 12 در 4 اکتبر (12 اکتبر) منتشر می شود. کد منبع سیستم عامل Android 12 توسط پروژه منبع باز Android (AOSP) میزبانی می شود و احتمالاً در تلفن های هوشمند Google Pixel استفاده خواهد شد.

تاریخ انتشار همچنان قابل تغییر است. گوگل بیانیه خاصی در این زمینه منتشر نکرده است. اما طبق نسخه های قبلی ، گوگل حتی راه اندازی نسخه پایدار اندروید 12 را به تأخیر انداخت ، این احتمالاً به دلیل مشکلات در سازماندهی گردش کار در زمان شیوع بیماری کووید 19 است.

نسخه جدید اندروید برخلاف نسخه های قبلی به طور جدی دوباره طراحی شده است. این امر باعث تغییر رابط کاربری و سیستم امنیتی گوشی های هوشمند می شود. چنانکه احتمالا می دانید؛ نسخه بتا اندروید 12 در حال حاضر برای تلفن های هوشمند پیکسل گوگل و برخی از مدل های مارک های برتر مانند Asus ، OnePlus ، Samsung ، Oppo ، Reelmi و Xiaomi در دسترس است.

 

برنامه های گوگل برای راه اندازی سیستم عامل اندروید 12.1 برای تلفن های هوشمند با یک گوشی تاشو اولین بار در فناوری و اخبار تلفن همراه ظاهر شد.