منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوگل احتمالاً عرضه گوشی هوشمند تاشو پیکسل خود را به تاخیر انداخته است

گوگل احتمالاً عرضه گوشی هوشمند تاشو پیکسل خود را به تاخیر انداخته است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوگل احتمالاً عرضه گوشی هوشمند تاشو پیکسل خود را به تاخیر انداخته است

پیش از این شایعاتی مبنی بر احتمال توسعه گوگل تلفن هوشمند خود با یک تاشو وجود داشت. بسیاری پیش بینی کرده اند که این دستگاه به زودی در سال جاری عرضه می شود. اما اکنون مشخص است که بعید است این سناریو در سال 2021 محقق شود.

وب سایت 91mobiles در گزارش جدید خود به این موضوع اشاره کرده است. این وب سایت از طریق منابع خبری خود مطلع شد که ظاهرا غول جستجو پروژه تلفن های هوشمند خود را به یک گوشی تاشو موکول کرده است. این نشان می دهد که بعید است این ابزار امسال در دسترس باشد. با این حال ، به نظر می رسد که وب سایت 91mobiles در گزارش خود مدعی شده است که گوگل در زمان معرفی سری Pixel 6 در اواخر امسال ، مدل نمایشی خود از تلفن هوشمند تاشو را ارائه می دهد.

هنوز مشخص نیست که چرا راه اندازی این ابزار به تأخیر افتاده است. اما ممکن است این محصول هنوز استانداردهای گوگل را برآورده نکند یا این شرکت نتوانسته برخی موانع فنی تولید خود را برطرف کند. با این حال ، کارشناسان معتقدند که زمان آن رسیده است که سایر تولیدکنندگان وارد بازار گوشی های تاشو شوند. بازار در حال حاضر تحت سلطه سامسونگ است.

با این حال ، اخیراً ما چندین مدل هدفون تاشو از دیگر تولیدکنندگان گوشی های هوشمند را مشاهده کرده ایم. اما بدون تردید ، غول کره ای در این زمینه پیشرو بوده و تا کنون 3 نسل گوشی از سری Galaxy Z Fold را عرضه کرده است. گوشی پیکسل تاشو را می توان یک محصول جالب دانست و طبق برخی شایعات ، شاید اپل به این سبک طراحی علاقه داشته است.

گوگل احتمالاً عرضه گوشی هوشمند تاشو پیکسل خود را به تاخیر انداخته است

گوگل احتمالاً عرضه گوشی هوشمند تاشو Pixel خود را که برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد ، به تعویق انداخته است.