منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوشی هوشمند گوگل پیکسل فولد اواخر امسال عرضه می شود

گوشی هوشمند گوگل پیکسل فولد اواخر امسال عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوشی هوشمند گوگل پیکسل فولد اواخر امسال عرضه می شود

شایعه شده است که گوگل سالهاست که اولین تلفن هوشمند تاشو خود را توسعه می دهد. این تلفن هوشمند اولین بار در سال 2019 توسط یک وبلاگ نویس معرفی شد. این دستگاه که اکنون در اخبار با نام Google Pixel Fold شناخته می شود ، بیش از هر زمان دیگری به بازار نزدیک است.

امروز ، اخبار جدیدی در مورد تلفن هوشمند ذکر شده توسط دیوید نارانجیو منتشر شد. این فرد که یکی از بهترین رهبران در زنجیره نمایش تلفن های هوشمند گوگل است ، اعتراف کرد که گوشی هوشمند Google Pixel Fold احتمالاً در سه ماهه آخر سال 2021 عرضه خواهد شد. وی همچنین خاطرنشان کرد که تلفن هوشمند جدید Google از صفحه نمایش قدیمی LTPO استفاده می کند.

شایعات قبلی در مورد Google Pixel Fold

شایعات قبلی درباره Pixel Fold طراحی دستگاه فوق را نشان داد. طبق گزارشات ، می توان انتظار داشت گوشی تاشوی گوگل دارای طراحی مشابه سری گلکسی فولد سامسونگ باشد.

لازم به ذکر است که Samsung Galaxy Fold از یک سیستم تاشو خارجی با لولا استوانه ای در مرکز دستگاه استفاده می کند. با این حال ، باید توجه داشت که شایعات جدید مربوط به ثبت اختراع در ژوئیه 2020 است و ثبت اختراعات تنها طرح های بالقوه محسوب می شوند و نباید به عنوان طراحی محصول نهایی در نظر گرفته شوند.

در اوایل سال جاری ، گزارش دیگری منتشر شد که نشان می داد یک تلفن هوشمند با شماره مدل GPQ72 و نام رمز “گذرنامه” است. این تلفن هوشمند توسط بسیاری از منابع به عنوان Google Pixel Fold در نظر گرفته شده است و بسیاری از افراد رمز عبور این تلفن هوشمند را برای دستگاهی با تاشو منطقی می دانند.

علاوه بر این ، گزارش دیگری که اخیراً در کره منتشر شده است نشان می دهد که سامسونگ شیشه فوق باریک (UTG) خود را برای استفاده در Pixel Fold در اختیار گوگل قرار داده است.

آخرین و مهمترین خبر در مورد گوشی هوشمند گوگل با صدف ، درخواست ثبت اختراع گوگل است. با نگاهی گذرا به این درخواست مشخص می شود که گوگل در حال کار بر روی دوربینی در زیر صفحه نمایش است و گفته می شود که این فناوری برای اولین بار در گوشی هوشمند گوگل با یک تاشو معرفی می شود.

انتظار می رود گوگل سری Pixel 6 را در 19 اکتبر و پس از انتشار نسخه پایدار سیستم عامل اندروید 12. clam این غول فناوری عرضه کند. برخی منابع معتقدند گوشی هوشمند پیکسل فولد همزمان با عرضه سایر محصولات این شرکت و عرضه گوگل پیکسل 6 معرفی خواهد شد.

گوشی هوشمند گوگل پیکسل فولد اواخر امسال عرضه می شود
گوشی هوشمند گوگل پیکسل فولد اواخر امسال عرضه می شود

گوشی هوشمند گوگل پیکسل فولد اواخر امسال منتشر می شود و برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.