منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوشی هوشمند سونی اکسپریا 1 IV با پیشرفت چشمگیری در زمینه دوربین عرضه می شود

گوشی هوشمند سونی اکسپریا 1 IV با پیشرفت چشمگیری در زمینه دوربین عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوشی هوشمند سونی اکسپریا 1 IV با پیشرفت چشمگیری در زمینه دوربین عرضه می شود

تولیدکنندگان تلفن های هوشمند به طور مداوم وضوح سنسورهای دوربین تلفن همراه را افزایش می دهند تا جذابیت بازاریابی محصولات خود را افزایش دهند و بسیاری از مصرف کنندگان متقاعد شده اند که عدد مگاپیکسل مهمترین عامل در تعیین کیفیت دوربین است. اما در این میان ، برخی از شرکت ها هنوز از قوانین بازار مانند اپل و سامسونگ پیروی نمی کنند. اما به نظر می رسد که این شرکت ها سال آینده شیوه های مدیریت فعلی را دنبال خواهند کرد.

در این رابطه ، برخی گزارش ها نشان می دهد که در آینده تلفن هوشمند Sony Xperia 1 IV ، نه تنها تعداد سنسورهای دوربین به 4 افزایش می یابد. اما وضوح آنها نیز بهبود خواهد یافت. از بین این 4 سنسور ، 3 دارای وضوح 48 مگاپیکسل و 1 سنسور دارای رزولوشن 50 مگاپیکسل است. این نشان می دهد پیشرفت قابل توجهی نسبت به تلفن هوشمند Sony Xperia 1 III دارد. این گوشی قبلاً با سه سنسور دوربین 12 مگاپیکسلی عرضه شده بود. اندازه پیکسل بسته به سنسور در محدوده 0.8 تا 1.2 میکرون متفاوت خواهد بود.

یک منبع خبری از دستاندارکار پیش بینی می کند که ماژول 50 مگاپیکسلی مجهز به سنسور سونی IMX766 با فرمت نوری 1 / 1.56 اینچ باشد. یکی از دوربین های 48 مگاپیکسلی مجهز به سنسور سونی IMX689 یا IMX789 خواهد بود. سنسورهای 1.2 اینچی IMX582 یا IMX586 با وضوح 48 مگاپیکسل نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

آیا سیستم دوربین سونی اکسپریا 1 IV واقعا شبیه این خواهد بود؟ پاسخ به این س onlyال تنها در سه ماه اول سال آینده ، همزمان با معرفی پرچمدار آینده غول ژاپنی ، روشن خواهد شد.

گوشی هوشمند سونی اکسپریا 1 IV با پیشرفت چشمگیری در زمینه دوربین عرضه می شود

سونی آماده است تا از دستگاه اسرارآمیز Xperia در 26 اکتبر (4 نوامبر) رونمایی کند

گوشی های هوشمند سونی معمولاً انعطاف پذیری چندانی ندارند. در اوایل امسال ، شرکت ژاپنی گوشی های هوشمند Xperia 10 III Lite ، Xperia 1 III ، Xperia 5 III و Xperia 10 III را روانه بازار کرد. پیش از این ، انتظار نمی رفت که سونی دستگاه جدیدی را تا پایان سال 2021 عرضه کند. اما سازنده ژاپنی از اعلام توییتر خود مبنی بر رونمایی از دستگاه جدید اکسپریا در 26 اکتبر (4 نوامبر) شگفت زده شد.

جزئیات دیگری در مورد محصول جدید آینده سونی منتشر نشده است. با توجه به اینکه نام تجاری Xperia متعلق به تبلت ها و تلفن های هوشمند سونی است. بنابراین ، می توان با اطمینان اعلام کرد که محصول ارائه شده در 25 نوامبر یک تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خواهد بود. تصویری که روی پوستر نشان داده می شود دستگاه آینده سونی را نشان نمی دهد. با این حال ، این شرکت به احتمال زیاد قبل از ارائه چندین تیزر مختلف ، جزئیات محصول را منتشر می کند.

رویداد ویژه ای برای رونمایی از دستگاه جدید اکسپریا در 25 نوامبر برگزار می شود. این رویداد در کانال رسمی Sony Xperia YouTube پخش می شود.

گوشی هوشمند سونی اکسپریا 1 IV با پیشرفت های قابل توجهی در زمینه دوربین ها منتشر می شود و اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر می شود.