منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوشی هوشمند سامسونگ Galaxy F Flip 3 با پوسته ای در پوسته از یک آزمایش استقامت افتخار آمیز

گوشی هوشمند سامسونگ Galaxy F Flip 3 با پوسته ای در پوسته از یک آزمایش استقامت افتخار آمیز

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوشی هوشمند سامسونگ Galaxy F Flip 3 با پوسته ای در پوسته از یک آزمایش استقامت افتخار آمیز

اگر نگران دوام گوشی های تاشو جدید سامسونگ هستید ؛ در این مورد ، هیچ نگرانی ندارید. نتایج آزمایش های استقامتی قبلی که توسط کاربر YouTube با JerryRigEverything ID روی گوشی هوشمند Galaxy Z Fold 3 انجام شده بود ، نشان داد که استقامت این ابزار در مقایسه با نسل های قبلی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. آزمایش مشابهی قبلاً بر روی یک تاشوی دیگر سامسونگ به نام Galaxy Z Flip 3 انجام شده است. نتیجه این آزمایش نشان می دهد که غول کره ای از نظر کیفیت گوشی هوشمند تاشو کوچکتر خود عقب نمانده است.

Galaxy Z Flip 3 مجهز به 2 صفحه است. اما اندازه این پنل ها در مقایسه با مدل های استفاده شده در Galaxy Z Fold 3 بسیار کوچکتر است. اندازه صفحه نمایش خارجی گوشی نسبت به نسل اول Galaxy Z Flip افزایش یافته و دوام آن در مقایسه با سایر صفحه نمایش ها بیشتر است.

صفحه نمایش در سطح 6 مقیاس سختی موس خراشیده شده و در سطح 7 خراش ها عمیق تر می شوند. این مقاومت بالا به دلیل استفاده از روکش محافظتی Victus Gorilla Glass در نمایشگر خارجی است. آزمایش شعله نیز روی این صفحه نمایش انجام شد و سفید شدن پنل در معرض نمایش تا 25 ثانیه طول کشید.

صفحه نمایش تاشو چندان مقاوم نیست و این تعجب آور نخواهد بود. کشیدن میخ روی صفحه با کمی فشار باعث ایجاد شیارهایی روی آن می شود. با این حال ، مکانیزم تا شدن گوشی عملکرد بسیار خوبی دارد و صفحه نمایش حتی پس از دو بار تا شدن همچنان در جهت مخالف کار می کند و آسیبی نمی بیند.

گوشی هوشمند سامسونگ Galaxy F Flip 3 با پوسته ای در پوسته از یک آزمایش استقامت افتخار آمیز

قاب Galaxy Z Flip 3 از فلز ساخته شده است. بنابراین این گوشی از هرگونه تصادف جان سالم به در می برد. همچنین نوار لاستیکی ساخته شده در اطراف صفحه به دفع بهتر ضربه ها هنگام بستن گوشی کمک می کند. این گوشی دارای گواهی حفاظت از گرد و غبار نیست. اما نسبتاً در برابر نفوذ گرد و غبار مقاوم است و عملکرد مطلوب خود را حفظ خواهد کرد. برای مشاهده فیلم مربوط به تست استقامت Galaxy Z Flip 3 اینجا کلیک.

سامسونگ با عرضه Galaxy Z Flip 3 کار بزرگی انجام داد. این پدیده نشان می دهد که شرکت کره ای در راه اندازی محصولات تاشو جدید خود تلاش و اشتباه نمی کند. اخیراً ، تلفن های هوشمند در حال ساخت است که می تواند توسط کاربران عادی استفاده شود.

گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی Z Flip 3 برای اولین بار از آزمایش استقامت افتخارآمیز در زمینه اخبار فناوری و موبایل بیرون آمد.