منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوشی های وان پلاس 10 از طراحی مشابه خانواده وان پلاس 9 استفاده خواهند کرد

گوشی های وان پلاس 10 از طراحی مشابه خانواده وان پلاس 9 استفاده خواهند کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوشی های وان پلاس 10 از طراحی مشابه خانواده وان پلاس 9 استفاده خواهند کرد

در حالی که بسیاری از کاربران منتظر عرضه گوشی هوشمند OnePlus 9 RT در ماه اکتبر هستند. اما برخی برای مدل های سال آینده روز شماری می کنند. اولین گمانه زنی ها در مورد سری وان پلاس 10 بر طراحی برجسته این شرکت در سال آینده متمرکز است.

“این شرکت چینی در حال توسعه تلفن های OnePlus 10 است. محصولات موجود در بازار به عنوان مدلهای ارتقا یافته سری 9. علاوه بر این ، نام تعدادی از مدلهای سری موبایل را می توان در لیست گوشی های آینده این شرکت مشاهده کرد. همچنین انتظار می رود وان پلاس در رویداد آینده خود تعدادی از لوازم جانبی جدید را رونمایی کند. “- یوگش برار ؛ 2 سپتامبر 2021

یک مطلع به نام Yogesh Brar مطمئن است که سری OnePlus 10 به عنوان یک مدل به روز شده سری 9 منتشر می شود و از طراحی بسیار نزدیک به خانواده گوشی های OnePlus 9 در اواخر امسال سود خواهد برد. طبق پیش بینی ها ، سری وان پلاس 10 در سال 2022 ارائه می شود.

گوشی های وان پلاس 10 از طراحی مشابه خانواده وان پلاس 9 استفاده خواهند کرد

تصویر گوشی های هوشمند OnePlus 9 و 9 Pro

علاوه بر این ، خود خبرچین از راه اندازی چندین سری از OnePlus Rolling Handset در آینده یاد می کند. با این حال ، جزئیات خاصی گزارش نشده است. OnePlus همچنین به احتمال زیاد در رویداد آینده خود از چندین لوازم جانبی جدید رونمایی می کند. جزئیات زمان انتشار برای این ابزارک ها در دسترس نیست.

گوشی های وان پلاس 10 از طراحی مشابه خانواده وان پلاس 9 استفاده خواهند کرد. این تلفن برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.