منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوشی های هوشمند OnePlus 6 و 6‌T آخرین نسخه بتا اندروید 11 را دریافت کردند

گوشی های هوشمند OnePlus 6 و 6‌T آخرین نسخه بتا اندروید 11 را دریافت کردند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوشی های هوشمند OnePlus 6 و 6‌T آخرین نسخه بتا اندروید 11 را دریافت کردند

در اوایل ژوئیه ، OnePlus اولین نسخه بتا باز رابط کاربری خود را با نام OxygenOS 11 ، بر اساس اندروید 11 ، برای گوشی های هوشمند OnePlus 6 و 6’T منتشر کرد. کمی بعد ، خبری مبنی بر انتشار نسخه بتای دوم اندروید 11 برای هر دو گوشی هوشمند منتشر شد.

امروز ، سومین نسخه بتا باز اندروید 11 برای این دو گوشی منتشر شده است ، اما این نسخه نیز بر اساس اندروید 11 است و بر روی رابط کاربری OxygenOS 11 اجرا می شود ، به شما امکان می دهد عملکرد را افزایش داده و عمر باتری را افزایش دهید. دستگاه

این نسخه از سیستم عامل همچنین مشکل غیرفعال کردن قابلیت های VoWiFi را حل می کند. از سوی دیگر ، مشکلات مربوط به قابلیت تعادل بین کار و زندگی هنگام قفل شدن هر دو تلفن هوشمند گزارش شده است که با بارگیری این نسخه از اندروید 11 این مشکلات برطرف می شود.

کاربران این دو گوشی هوشمند OnePlus با به روزرسانی به سومین نسخه بتا باز اندروید 11 ، جریان ویدئویی روان تری را در YouTube مشاهده خواهند کرد و به طور کلی می توان گفت که این به روز رسانی ثبات کلی سیستم را بهبود می بخشد. لازم به ذکر است که این نسخه مشکلات دیگر و اشکالات جزئی در این دو گوشی هوشمند را برطرف می کند.

به طور کلی ، اگر قبلاً نسخه های بتا اندروید را برای تلفن های هوشمند OnePlus 6 و 6TT خود نصب کرده اید ، توصیه می شود که در اسرع وقت سومین نسخه بتا باز Android 11 را نصب کنید. این بروزرسانی قبلاً برای این دو تلفن هوشمند منتشر شده است و در دسترس کاربران است. شایان ذکر است که میزان اینترنت مورد نیاز برای بارگیری این نسخه 191 مگابایت است.

گوشی های هوشمند OnePlus 6 و 6‌T آخرین نسخه بتا اندروید 11 را دریافت کردند

با توجه به اینکه به روزرسانی های بتا اندروید 11 با سرعت خوب در دسترس کاربران این دو گوشی هوشمند GoodPlus است ، انتظار می رود که جدیدترین و پایدارترین نسخه اندروید 11 برای گوشی های OnePlus 6 و 6TT به زودی منتشر شود.

دیدن این واقعیت که این شرکت چینی گوشی های قدیمی خود را حفظ می کند (هر دو گوشی هوشمند در سال 2018 عرضه شده اند) به این ترتیب یک امر بسیار خوب محسوب می شود. زیرا این پشتیبانی معمولاً توسط مارک های تلفن Android انجام نمی شود. لازم به ذکر است که اندروید 11 خود تقریباً یک ساله است ، بنابراین منطقی است که وان پلاس در اسرع وقت به روزرسانی های پایدار را برای اندروید 11 منتشر کند.

گوشی های هوشمند OnePlus 6 و 6TT جدیدترین نسخه بتا اندروید 11 را دریافت می کنند که اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.