منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوشی های هوشمند هواوی سری Mate 50 سال آینده عرضه می شوند

گوشی های هوشمند هواوی سری Mate 50 سال آینده عرضه می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوشی های هوشمند هواوی سری Mate 50 سال آینده عرضه می شوند

شرکت چینی هواوی که پس از اعمال تحریم های آمریکا علیه این شرکت با مشکلات زیادی روبرو است ، موفق شد در اوایل سال جاری یکی از گوشی های هوشمند پیشرو خود را در قالب سری P50 ارائه دهد. این شرکت در حال آماده شدن برای معرفی نسل جدید دیگری از تلفن های هوشمند پرچمدار خود به نام Huawei Mate Series در چین است. اگرچه انتظار می رفت این تلفن های هوشمند خیلی زودتر عرضه شوند ، اما هواوی عرضه رسمی سری Mate 50 را به اوایل سال آینده موکول کرد.

با وجود شایعات زیادی در مورد لغو تلفن های هوشمند سری Mate 50 ، امروز یک کارشناس چینی مدعی است که هواوی ارائه نسل جدید این تلفن های هوشمند را متوقف نکرده است. این متخصص چینی همچنین جزئیات و مشخصات اصلی این دستگاه ها را فاش کرد.

تاریخ ارائه سری Mate 50

انتظار می رود گوشی های هوشمند سری Mate 50 در نیمه اول سال آینده عرضه شوند. از سوی دیگر ، برخی گزارش ها نشان می دهد که سری Mate 50 در پایان سه ماهه دوم سال 2022 منتشر می شود.

شایعه شده است که نسل جدید سری Huawei Mate به نسخه 4G از تراشه Snapdragon 898 مجهز خواهد شد.گزارشهای قبلی نشان می دهد که این تلفن های هوشمند مجهز به صفحه نمایش LTPO هستند. لازم به ذکر است که این فناوری در گوشی های هوشمند جدید سری آیفون 13 اپل نیز استفاده می شود. علاوه بر این ، صفحه نمایش Huawei Mate 50 به احتمال زیاد از نرخ تازه سازی تطبیقی ​​بالای 120 هرتز پشتیبانی می کند.

همچنین شایعات و شایعاتی در مورد احتمال استفاده از گوشی های هوشمند هواوی سری 50 با اتصال ماهواره ای در غیاب شبکه تلفن همراه وجود دارد. شایان ذکر است که با اضافه شدن این ویژگی ، کاربران قادر خواهند بود بدون نیاز به شبکه تلفن همراه با دوستان خود از طریق سرویس پیام کوتاه ارتباط برقرار کنند.

گمانه زنی می شود که هواوی سیستم ماهواره ای Beidou را برای تلفن های هوشمند سری Mate 50 در نظر گرفته است.لازم به ذکر است که برخی گزارش ها از اضافه شدن این ویژگی جدید به عنوان یکی از دلایل تاخیر در عرضه این تلفن های هوشمند نام برده اند.

تلفن های هوشمند سری Huawei Mate 50 سال آینده عرضه می شوند ، آنها برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شدند.