منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوشی های هوشمند هواوی سری Mate 50 در پایان ماه سپتامبر عرضه می شوند

گوشی های هوشمند هواوی سری Mate 50 در پایان ماه سپتامبر عرضه می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوشی های هوشمند هواوی سری Mate 50 در پایان ماه سپتامبر عرضه می شوند

چند ماه پیش ، اخباری مبنی بر عرضه هواوی در پرچمدار دیگری امسال به دنبال عرضه گوشی های هوشمند سری P50 منتشر نشد. شایعات و گمانه زنی ها ادعا می کند که این شرکت عرضه جدیدترین تلفن های هوشمند سری Mate را متوقف کرده است. دلیل این امر تحریم ها و ممنوعیت های اعمال شده توسط آمریکا علیه هواوی و همچنین محدودیت در زنجیره تامین این شرکت است.

اما با تمام این موارد ، اخبار جدید منتشر شده توسط یک کارشناس ارشد در زمینه زنجیره تامین هواوی نشان می دهد که سری جدید پرچمدار هوآوی طبق برنامه ریزی در سه ماهه چهارم سال جاری منتشر می شود. به گفته کارشناس داوین نارانجیو ، هواوی گوشی های هوشمند خود از سری Mate 50 را در اکتبر امسال ارائه می کند.

به گفته هواوی ، این شرکت آخرین رویداد جهانی عرضه محصول خود را امسال در وین پایتخت اتریش در 21 اکتبر ساعت 15 برگزار می کند.

اگرچه این شرکت چینی اطلاعاتی در مورد دستگاه هایی که در ماه اکتبر ارائه می کند منتشر نکرده است ، اما گمانه زنی هایی مبنی بر عرضه نسخه جهانی گوشی های هوشمند سری P50 خود در بازارهای جهانی این رویداد وجود دارد.

تیزر این شرکت که هفته گذشته منتشر شد ، دستگاهی را نشان می داد که شبیه یک تلفن هوشمند P50 Pro است. اما گزارش های دیگر نشان می دهد که تلفن به تصویر کشیده احتمالاً تلفن آینده شرکت در سری Mate خواهد بود.

هواوی میت 40 پرو

با نگاهی دقیق تر به تیزر فوق الذکر مشخص می شود که پایین ماژول دوربین گوشی در بالای صفحه کلید میزان صدا قرار دارد. این ویژگی با مشخصات گوشی های هوشمند سری P50 هواوی مطابقت ندارد و شک و تردید ایجاد می کند که احتمالا این گوشی محصول جدیدی از شرکت چینی خواهد بود.

نسخه محدود از سری جدید Mate

با این حال ، باید در نظر داشت که صرف نظر از اینکه آیا جدیدترین تلفن های هوشمند سری Mate عرضه می شوند یا خیر ، احتمالاً دسترسی و دسترسی آنها برای کاربران بسیار محدود است.

در حال حاضر هیچ گزارش یا اطلاعات موثقی در مورد برنامه هواوی برای عرضه جهانی محصولات جدید این شرکت وجود ندارد. طرفداران و طرفداران این غول فناوری تنها باید تا 21 اکتبر (29 اکتبر) منتظر بمانند تا برنامه های هواوی در بازارهای جهانی امسال را مشخص کنند.

شایان ذکر است که اطلاعات زیادی در مورد زبان طراحی تلفن های هوشمند جدید از سری Mate منتشر نشده است. اما شایعات حاکی از آن است که در سری جدید Mate احتمالاً شاهد تنظیمات یکسان دوربین یا حتی دوربین بهتر از تلفن های هوشمند سری P50 خواهیم بود. شایعات حاکی از آن است که هواوی در سری جدید میت از تراشه های کوالکام نیز استفاده خواهد کرد. پیشتر ، این شرکت تلفن هوشمند P50 را با تراشه Snapdragon 888 روانه بازار کرد.

تلفن های هوشمند سری Huawei Mate 50 در پایان ماه اکتبر عرضه می شوند ، اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شدند.