منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوشی های هوشمند هواوی سری Mate 50 تا پایان سه ماهه دوم سال 2022 در دسترس نخواهند بود.

گوشی های هوشمند هواوی سری Mate 50 تا پایان سه ماهه دوم سال 2022 در دسترس نخواهند بود.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوشی های هوشمند هواوی سری Mate 50 تا پایان سه ماهه دوم سال 2022 در دسترس نخواهند بود.

هواوی سال سختی را در زمینه گوشی های هوشمند پشت سر گذاشت. زیرا تحریم های آمریکا علیه این شرکت هنوز پابرجاست. تحریم ها باعث کاهش عرضه گوشی های هوشمند هواوی به ویژه پرچمداران این شرکت شده است.

بر اساس گزارشات منتشر شده ، برنامه تحویل محصولات این شرکت چینی به طور جدی مختل شده است و یکی از محصولاتی که تحویل آن به تاخیر می افتد ، سری هواوی میت 50 است. طبق شایعات ، نسل بعدی تلفن های هوشمند سری میت تا سال آینده در دسترس باشد البته گمانه زنی هایی در مورد سری Mate 50 مطرح شده است و اخیراً جزئیات بیشتری در مورد گوشی های هوشمند این خانواده منتشر شده است.

Weibo ، که قبلاً از معرفی سری تلفن های هوشمند Mate 50 در سال آینده خبر داده بود ، امروز در پست جدیدی اعلام کرد که هواوی احتمالاً نسل بعدی تلفن های هوشمند Mate را تا پایان سه ماهه دوم سال آینده روانه بازار خواهد کرد. تقریبا در 9 ماه ، معرفی خواهد شد.

همچنین شایعه شده است که اگرچه هواوی قصد دارد گوشی های سری Mate 50 را با اتصال 5G عرضه کند ، اما در نهایت این تلفن های هوشمند را با فناوری 4G روانه بازار می کند.

گوشی های جدید سری Huawei Mate با ترکیبی از پردازنده های Snapdragon کوالکام و چیپست Kieran هوآوی عرضه می شوند. گفته می شود پردازنده مذکور Snapdragon به احتمال زیاد نسخه 4G تراشه Snapdragon 898 است که هنوز اعلام نشده است.

این منبع همچنین گفت که استراتژی فعلی هواوی عرضه تنها یک سری از گوشی های پرچمدار در سال خواهد بود. این بدان معناست که طرفداران هواوی به احتمال زیاد سال آینده شاهد جایگزینی برای سری P50 نخواهند بود.

گوشی های هوشمند هواوی سری Mate 50 تا پایان سه ماهه دوم سال 2022 عرضه نخواهند شد. اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.