منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوشی های هوشمند هواوی سری نوا 9 در اوایل اکتبر عرضه می شوند

گوشی های هوشمند هواوی سری نوا 9 در اوایل اکتبر عرضه می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوشی های هوشمند هواوی سری نوا 9 در اوایل اکتبر عرضه می شوند

اطلاعات منتشر شده در گزارش جدید یک خبرنگار مشهور تاریخ ارائه تلفن های هوشمند جدید از سری هواوی به نام Nova 9 را فاش کرد. گزارشگر مشهور در گزارش فوق اشاره کرد که سری Huawei Nova 9 در پایان سپتامبر 2021 ارائه شد و از همان ابتدا با موجودی کافی برای علاقه مندان در دسترس خواهد بود.

این اطلاعات در اوایل این هفته در یک حساب رسانه ای Weibo به اشتراک گذاشته شد. لازم به ذکر است که رسانه فوق یک وب سایت میکروبلاگینگ محبوب در چین است. طبق اطلاعات منتشر شده در این نشریه ، هواوی این دستگاه ها را در ماه آینده عرضه خواهد کرد.

این تاریخ مطابق با برنامه ذکر شده در سایر اخبار در روزها و ماه های اخیر است. در اخبار منتشر شده در این پست آنلاین به تاریخ یا زمان خاصی برای ارائه سری Nova 9 اشاره نشده است.البته گمانه زنی ها و شایعات زیادی مبنی بر برگزاری کنفرانس افشای محصول در اواسط سپتامبر وجود دارد.

شواهد نشان می دهد که مارک محبوب هواوی به احتمال زیاد تاریخ عرضه گوشی های هوشمند سری Nova 9 خود را تغییر می دهد تا دستگاه های جدیدی با موجودی بیشتر عرضه کند. خبرنگار گفت که غول فناوری چینی موجودی خوب و کافی از تلفن های هوشمند سری Nova 9 را برای بازار آماده کرده است.

او ادعا می کند که سهام دستگاه های Nova 9 بیشتر از تلفن های هوشمند سری P50 این شرکت است که قبلاً ارائه شده بود. به عبارت دیگر ، مشتریان این شرکت که منتظر معرفی گوشی های جدید هوآوی هستند ، نباید نگران کمبود موجودی این محصولات باشند.

شایان ذکر است که سال گذشته عدم موجودی قطعات مختلف باعث اختلال جدی در معرفی گوشی های هوشمند شد. علاوه بر این ، منبع افزود که همراه با ارائه سری Nova ، محصولات جدید دیگری نیز ارائه می شود.

گوشی های هوشمند هواوی سری نوا 9 در اوایل اکتبر عرضه می شوند

متأسفانه اطلاعات دقیقی در مورد محصولات جدید هواوی که ماه آینده منتشر می شود ، در دست نیست. اما پیش از این شایعه شده بود که هواوی در این کنفرانس یک کامپیوتر همه کاره و یک چاپگر رومیزی جدید نیز ارائه می دهد.

مشخصات فنی گوشی های هوشمند سری Huawei Nova 9

اگرچه هنوز جزئیات دقیق گوشی های هوشمند سری Nova 9 به طور رسمی منتشر نشده است ، اما برخی از مشخصات فنی این محصولات به لطف گواهینامه 3C در دسترس است.

طبق اطلاعات منتشر شده در گواهی فوق ، گوشی هوشمند Nova 9 Pro از فناوری 100 وات فناوری شارژ سریع پشتیبانی می کند و گوشی هوشمند Nova 9 نیز از فناوری شارژ سریع 66 وات پشتیبانی می کند.

یک خبرنگار دیگر فاش کرد که گوشی هوشمند Nova 9 Pro از یک باتری بزرگ 4000 میلی آمپر ساعتی و Nova 9 از یک باتری 4500 میلی آمپر ساعتی تغذیه می کند.

گزارشات قبلی نشان می دهد که هواوی قصد دارد سری جدید Nova 9 را با اتصال 4G ابتدا و سپس نسخه 5G منتشر کند. انتظار می رود در روزهای آینده اخبار بیشتری در مورد گوشی های هوشمند Nova 9 منتشر شود.

گوشی های هوشمند Huawei Nova 9 در اوایل اکتبر عرضه می شوند و اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر می شوند.