منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوشی های هوشمند سری Huawei Nova در 9 ماه آینده ارائه می شوند

گوشی های هوشمند سری Huawei Nova در 9 ماه آینده ارائه می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوشی های هوشمند سری Huawei Nova در 9 ماه آینده ارائه می شوند

هواوی در دسامبر سال گذشته گوشی های هوشمند نوا 8 و نوا 8 پرو را معرفی کرد. با این حال ، به نظر می رسد که در آینده نزدیک غول چینی در رونمایی از خانواده جدید تلفن های هوشمند خود با نام سری Nova 9 پیشقدم خواهد شد.

طبق شایعات جدیدی که امروز در خارج از چین منتشر شده است ، تلفن های هوشمند این خانواده در اواسط سپتامبر (اواخر سپتامبر) امسال رونمایی می شوند. این بدان معناست که هواوی تنها 9 ماه پس از عرضه گوشی های هوشمند سری Nova 8 ، خانواده جدید Nova 9 را ارائه می دهد.

شایعه شده است که گوشی های هوشمند Huawei Nova 9 دارای طراحی بهتر و انتخاب رنگ بهتری نسبت به گوشی های سری Honor 50 خواهند بود. با این حال ، گوشی هوشمند Huawei Nova 9 تراشه ای بهتر از Honor 50 نخواهد داشت. ذکر کنید که گوشی هوشمند Honor 50 مجهز به تراشه Snapdragon 778 است ، در حالی که قلب تپنده گوشی های هوشمند Nova 8 و Nova 8 Pro چیپ Kieran 985 بود.

هنوز مشخص نیست که کدام چیپست در گوشی های Nova 9 استفاده خواهد شد.اما حداقل در مقایسه با جدیدترین محصول Honor ، نباید عملکرد بهتری را انتظار داشت. البته باید توجه داشت که استفاده از اتصال 5G در تلفن هوشمند Nova 9 ممکن است برگ برنده این گوشی هوشمند در رقابت با سایر رقبا باشد.

پیش از این ، شایعاتی در مورد زبان طراحی تلفن های هوشمند سری Nova 9 منتشر شده بود ، که در آن گفته می شد که طراحی گوشی هوشمند Nova 9 به احتمال زیاد ترکیبی از زبان طراحی تلفن های هوشمند P50 ، Nova 8 و Mate 50 خواهد بود تحریم های آمریکا تلفن هوشمند Mate 50 را لغو کرده است.

تلفن های هوشمند سری Huawei Nova در 9 ماه آینده ارائه می شوند. این تلفن برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.