منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوشی های هوشمند سری گلکسی S22 سامسونگ دارای اسلات کارت حافظه نخواهند بود

گوشی های هوشمند سری گلکسی S22 سامسونگ دارای اسلات کارت حافظه نخواهند بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوشی های هوشمند سری گلکسی S22 سامسونگ دارای اسلات کارت حافظه نخواهند بود

زمان زیادی تا آغاز سال 2022 باقی نمانده است و احتمالاً آغاز سال جدید برای طرفداران سامسونگ بسیار جالب خواهد بود. گوشی های هوشمند سری گلکسی S22 سامسونگ با چندین تقویت کننده شنوایی احتمالاً در ژانویه سال آینده معرفی می شوند. سری Galaxy S22 با نام رمز رنگین کمان با سخت افزار سریعتر ، دوربین های بهتر و زمینه های باریک در دسترس خواهد بود. حتی Galaxy S22 Ultra احتمالاً به درگاه مخصوص حمل S Pen مجهز خواهد شد. با این حال ، پرچمداران آینده سامسونگ نمی توانند ویژگی سخت افزاری مهمی را ارائه دهند.

شکاف کارت microSD به گوشی های رده بالای سامسونگ در آینده باز نمی گردد. حداقل یک خبرچین FrontTron چنین ادعایی را در توییتر مطرح کرده است. این ویژگی محبوب از زمان عرضه گلکسی نوت 20 از دستگاه های شاخص سامسونگ حذف شده است و سری گلکسی S21 فاقد چنین قابلیتی است. این امر باعث ناراحتی کاربرانی می شود که از فضای داخلی توسعه یافته دستگاه به خوبی استفاده می کنند.

اگرچه شیار کارت microSD در آن زمان بسیار رایج بود و تقریباً در همه گوشی ها به جز آیفون اپل قابل مشاهده است. اما استفاده از حافظه داخلی سریع در عصر حاضر ایده استفاده از کارت های حافظه را منسوخ کرده است. در واقع ، شکاف کارت microSD به احتمال زیاد به تجربه کلی کاربر آسیب می رساند. زیرا با این کار سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات در سراسر سیستم کاهش می یابد و عملکرد گوشی کاهش می یابد.

گوشی های هوشمند سری گلکسی S22 سامسونگ دارای اسلات کارت حافظه نخواهند بود

تا کنون هیچ مدرکی مبنی بر اینکه سامسونگ در تلاش است راه دیگری را طی کند و در واقع شکاف کارت microSD در سری Galaxy S22 را بازگرداند ، وجود ندارد. لازم به ذکر است که چند سال پیش ، با عرضه سری Galaxy S6 ، سامسونگ سعی کرد شکاف کارت حافظه microSD را حذف کند. اما پس از اعتراضات فوری و گسترده مشتریان اصلی در مدلهای سال آینده به نامهای گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج ، دوباره از شکاف کارت حافظه استفاده می کند.

با این حال ، مدل های اصلی سری Galaxy S22 با 128 گیگابایت حافظه داخلی منتشر می شوند. اما این مقدار حافظه به احتمال زیاد به سرعت پر می شود. شایعات حاکی از آن است که نسخه های 256 و 512 گیگابایتی این گوشی ها در دسترس خواهد بود. مدل هایی که برای یک دستگاه آینده نگر بسیار مطلوب تر به نظر می رسند.

گوشی های هوشمند سری گلکسی S22 سامسونگ دارای اسلات کارت حافظه نخواهند بود ، اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.