منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوشی های هوشمند سری گلکسی S22 سامسونگ از شارژر کابل 25 وات استفاده خواهند کرد

گوشی های هوشمند سری گلکسی S22 سامسونگ از شارژر کابل 25 وات استفاده خواهند کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوشی های هوشمند سری گلکسی S22 سامسونگ از شارژر کابل 25 وات استفاده خواهند کرد

نسخه های چینی گوشی های هوشمند سری Galaxy S22 سامسونگ در حال حاضر در وب سایت 3C موجود است. لیست منتشر شده در این وب سایت نشان می دهد که همه اعضای خانواده Galaxy S22 فقط از فناوری شارژ سریع کابل 25 وات پشتیبانی می کنند. بنابراین ، به طرز شگفت آوری و برخلاف شایعات قبلی در مورد پشتیبانی این دستگاه ها از فناوری شارژ سریع 45 واتی ، حتی پرچمدار این سری ، گوشی هوشمند Galaxy S22 Ultra ، از این فناوری سوء استفاده نمی کند.

برخی گمانه زنی ها این سرعت بارگذاری سریع را به نسخه چینی سری نسبت می دهند. بنابراین می توان اذعان کرد که سرعت شارژ 25 وات محدود به نسخه های چینی خانواده گلکسی S22 سامسونگ خواهد بود.

نسخه چینی این سری از پردازنده Qualcomm پشتیبانی می کند ، در حالی که انتظار می رود نسخه جهانی S22 Ultra با تراشه Exynos 2200 و پردازنده گرافیکی سفارشی AMD و سرعت شارژ بالاتر عرضه شود. گفته می شود به دلیل عدم دسترسی به نسخه مذکور در چین ، این دستگاه در لیست بالا گنجانده نشده است.

گوشی های هوشمند سری گلکسی S22 سامسونگ از شارژر کابل 25 وات استفاده خواهند کرد

سری Galaxy S22 در وب سایت 3C

سری گلکسی S22 سامسونگ در وب سایت 3C

مدل های ذکر شده در لیست 3C SM-S9010 ، SM-S9060 و SM-S9080 هستند که به ترتیب به گوشی های هوشمند سامسونگ Galaxy S22 ، Galaxy S22 Plus و Galaxy S22 Ultra اشاره می کنند. لازم به ذکر است که آخرین کاراکتر شماره مدل این دستگاه ها صفر است ، به این معنی که این دستگاه ها برای بازار چین طراحی شده اند.

شایان ذکر است که همه این تلفن های هوشمند مجهز به آداپتور شارژ سریع 25 واتی سامسونگ با نام EP-TA800 هستند که از زمان معرفی گوشی هوشمند گلکسی نوت 10 در آگوست 2019 در محصولات سامسونگ استفاده می شود.

واضح است که اگر سامسونگ از فناوری شارژ سریع 25 وات برای نسل جدید پرچمداران خود استفاده کند ، به احتمال زیاد از رقبای اندرویدی خود عقب خواهد ماند. این به این دلیل است که رقبای این شرکت کره ای در حال حاضر دو تا سه برابر سریعتر سرعت شارژ را به مصرف کنندگان ارائه می دهند و در برخی موارد حتی سرعت بسیار سریع 125 وات برای تلفن های هوشمند اندرویدی در دسترس است.

گوشی های هوشمند سری گلکسی S22 سامسونگ برای اولین بار در فناوری و اخبار تلفن همراه از شارژر 25 واتی استفاده خواهند کرد.