منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوشی های محبوب Samsung Galaxy A و Galaxy M با مشکل عجیبی روبرو هستند

گوشی های محبوب Samsung Galaxy A و Galaxy M با مشکل عجیبی روبرو هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوشی های محبوب Samsung Galaxy A و Galaxy M با مشکل عجیبی روبرو هستند

گوشی های میان رده سری گلکسی A سامسونگ و مدل های مقرون به صرفه گلکسی M از یک نقص ناشناخته متاثر شده اند. طبق گفته وب سایت SamMobile ، این تلفن ها گاهی اوقات یخ زده و به طور خودکار راه اندازی مجدد می شوند.

دارندگان Galaxy M30s ، Galaxy M31 ، Galaxy M31s ، Galaxy A50 ، Galaxy A50s و Galaxy A51 (یکی از پرفروش ترین گوشی های سال 2020) این مشکلات را در گزارشات خود گزارش می دهند.

این مشکل گاهی دستگاه های فوق را در حالت شارژ قرار می دهد. این مشکل چندین ماه است که ادامه دارد. در حال حاضر ، به نظر می رسد که فقط مدلهای هندی تحت تأثیر این مشکل قرار دارند.

سامسونگ هنوز در این مورد اظهار نظری نکرده است. مراکز خدمات سامسونگ به برخی از کاربران با تلفن های معیوب وعده داده اند که مادربرد دستگاه را جایگزین کنند. اقدامی که تا 100 دلار هزینه دارد. شایان ذکر است که تلفن های مشکل دار به تراشه های Exynos سامسونگ مجهز شده اند.

گوشی های محبوب Samsung Galaxy A و Galaxy M با مشکل عجیبی روبرو هستند

البته این بدان معنا نیست که مشکل فوق به دلیل نقص پردازنده های سامسونگ است. این نقص ممکن است جنبه نرم افزاری داشته باشد. در حال حاضر ، به نظر می رسد که این مشکل به هیچ وجه از جمله تنظیم مجدد کارخانه حل نمی شود. بنابراین ، کارشناسان امیدوارند سامسونگ برای رفع این مشکل در اسرع وقت اقدامی انجام دهد.

تغییر سامسونگ به گوشی های میان رده باعث شده است که شرکت کره ای در سالهای اخیر پا برجا بماند. سامسونگ اصلاً نمی خواهد چنین مشکلاتی را ببیند. به خصوص که غول کره ای دومین تولید کننده بزرگ گوشی های هوشمند در جهان است.

گوشی های محبوب Samsung Galaxy A و Galaxy M با مشکل عجیبی روبرو هستند. اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.