منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گلکسی Z 3 فولد پس از سقوط از دوچرخه دچار حریق شد

گلکسی Z 3 فولد پس از سقوط از دوچرخه دچار حریق شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گلکسی Z 3 فولد پس از سقوط از دوچرخه دچار حریق شد

بر اساس گزارشات ، گوشی هوشمند Galaxy Z Fold 3 فروش خوبی دارد و محبوبیت این گوشی بیشتر از پیش بینی بسیاری از کارشناسان است. اما دمای این گوشی تاشو می تواند به طرز چشمگیری افزایش یابد. کاربری به نام چاد کریستین چنین ادعایی داشته است. این روش به مردم آموزش می دهد که چگونه سهام و ارزهای دیجیتال را معامله کنند. با وجود استراتژی اخیر چاد کریستین ، هیچ یک از سهامی که او ارائه می دهد به اندازه Galaxy Z Fold 3 جذاب نخواهد بود. طبق توییتی که روز دوشنبه ارسال شد ، آقای کریستین تصمیم گرفت این ابزار را در جعبه خود قرار داده و برای سامسونگ ارسال کند. برای تعمیر پس از سقوط گوشی هوشمند Galaxy Z Fold 3 از دوچرخه و شکسته شدن صفحه نمایش.

گلکسی Z Fold 3 سامسونگ پس از آسیب دیدگی داخلی منفجر شد

اما وقتی آقای کریستین تلفن معیوب را در جعبه گذاشت؛ دستگاه منفجر شد و دود از بدنش بیرون آمد. آقای کریستین در این حادثه آسیبی ندید. البته این حادثه احتمالاً حافظه فاجعه بار سامسونگ گلکسی نوت 7 را زنده می کند. این دستگاه در چندین تصادف بزرگ از جمله فرود هواپیما منفجر شد. سامسونگ پس از بررسی طراحی دستگاه ، نسخه امن تری از آن را منتشر کرده است. اما حتی این مدلها نیز کم و بیش منفجر شدند.

سرانجام ، گلکسی نوت 7 به طور کامل توسط سامسونگ بارگیری شد. این روند تقریباً 5 میلیارد دلار برای شرکت کره ای هزینه دارد. مشخص شد که باتری های این گوشی توسط سامسونگ تامین شده است. مشکل دارند.

به نظر می رسد حادثه اخیر استثنایی است. با این حال ، آقای کریستین یک س hypال فرضی نگران کننده را مطرح کرد: “اگر این امر در حین انتقال تلفن اتفاق بیفتد. در آن صورت ، عواقب آن چه بود؟ “زیرا تلفن قبل از انفجار به زمین برخورد کرد ؛ بنابراین ، ممکن است خرابی به اجزای داخلی دستگاه آسیب برساند.

گلکسی Z 3 فولد پس از سقوط از دوچرخه دچار حریق شد

“Galaxy Z Fold 3 من هنگام آماده شدن برای قرار دادن آن در جعبه منفجر شد. مجبور شدم آن را در پارکینگ بیندازم. بدون شک ، این دستگاه دچار برخی از خرابی های یکپارچه شده است. “آیا می توانید عواقب این حادثه را هنگام حرکت تلفن تصور کنید؟” چاد کریستین از تجارت رویایی آمریکایی ؛ 26 سپتامبر 2021

حتی آقای کریستین شخصاً معتقد است که این حادثه یک استثنا است و به پایان رسیده است. او در توییتر نوشت: “این تلفن قبلاً به مرکز تعمیرات سامسونگ ارسال شده و به درخواست آنها به جعبه تلفن بازگردانده شده است. این گوشی حدود یک هفته پیش روی دوچرخه من افتاده بود. من مطمئن هستم که دستگاه آسیب دیده است و انفجار نیز ناشی از همین است. “من معتقدم این حادثه با سناریوهای انفجار گلکسی نوت 7 متفاوت است.”

طبق گزارشات ، سامسونگ یک تیم ویژه برای بررسی این حادثه تشکیل داده است. این شرکت جعبه قبلی را برای ارسال دستگاه سوخته به آقای کریستین ارسال می کند. درسی که از این تصادف می توان گرفت این است که ممکن است دستگاه پس از تصادف دچار آسیب داخلی شده و کاربران از این آسیب ها آگاه نباشند. تا اینکه این آسیب بعداً خود را نشان داد. در حال حاضر مشخص نیست که وی پس از ترک پست چه کار خواهد کرد. اما این حادثه نشان می دهد که محافظت از یک دستگاه گران قیمت حیاتی است. حتی اگر برخی از ویژگی های زیبایی طراحی دستگاه را پنهان کند.

دفاع از سرمایه گذاری های جدید یک حرکت هوشمندانه است

تقریباً هر کسی که یک گوشی جدید خریداری می کند. آنها می گویند نیازی به خرید قاب محافظ ندارید. زیرا این بار دستگاه جدید از دست آنها نمی افتد. اما همه ما انسان هستیم و هر لحظه ممکن است اشتباه کنیم. به این ترتیب ، دستگاه ارزشمند ما می تواند در یک ثانیه متصل شود. برای برخی از کاربران تلفن های هوشمند ، زمین خوردن اولین دستگاه به معنی از دست دادن بخشی از ارزش آن همزمان با افتادن روی زمین است.

آقای کریستین یک معامله گر است و احتمالاً به خوبی از عوامل خطر آگاه است. بنابراین او احتمالاً هرگز گام های خطرناکی بر نمی دارد. عدم رعایت قاب محافظ برای گوشی هوشمند جدید کاربران را در معرض خطر جدی قرار می دهد. بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که خود را در شرایطی قرار دهید که مجبور به تغییر گوشی هوشمند جدید و گران قیمت خود باشید. استفاده از کیف با قیمت مناسب می تواند به محافظت از سرمایه شما کمک کند.

گلکسی Z Fold 3 سامسونگ پس از سقوط از موتورسیکلت دچار آتش سوزی شد و اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.