منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گلکسی زد فولد 4 احتمالاً به 2 دوربین در زیر صفحه نمایش مجهز خواهد شد

گلکسی زد فولد 4 احتمالاً به 2 دوربین در زیر صفحه نمایش مجهز خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گلکسی زد فولد 4 احتمالاً به 2 دوربین در زیر صفحه نمایش مجهز خواهد شد

هنوز چند ماه تا معرفی گوشی های هوشمند صدفی آینده سامسونگ باقی مانده است. اما اکنون به لطف صحبت های یک خبرچین (به نقل از وب سایت ترون)، مصرف کنندگان ایده ای از مشخصات این گوشی ها پیدا کرده اند. در حالی که دستگاه های تاشو نسل سوم سامسونگ نسبت به نسل های قبلی خود پیشرفت های چشمگیری داشته اند. بنابراین مصرف کنندگان احتمالاً باید انتظارات خود را برای هندسه های آینده کاهش دهند.

Galaxy Z Fold 3 با پشتیبانی از S Pen و دوربین زیر نمایشگر عرضه می شود. از طرفی گلکسی زد فلیپ 3 با نمایشگر خارجی بزرگتر در اختیار مشتریان قرار گرفت. هر دو گوشی نسبت به مدل های قبلی خود دوام بیشتری دارند و در برابر خوردگی نیز مقاوم هستند. به نظر می رسد سامسونگ قصد دارد تعدادی از ویژگی های موجود را برای گوشی های هوشمند نسل بعدی خود اصلاح کند و چندین ویژگی جدید و اساسی را به آنها اضافه کند.

گلکسی زد فولد 4 به 2 دوربین در زیر صفحه نمایش مجهز خواهد شد

عملکرد دوربین زیر نمایشگر Galaxy Z Fold 3 به اندازه مدل های استاندارد چشمگیر نیست. بنابراین تصمیم احتمالی سامسونگ برای استفاده از دوربین بهتر در گلکسی زد فولد 4 برای مصرف کنندگان راضی کننده خواهد بود. این بار سامسونگ از دوربین زیر نمایشگر نه تنها در پنل داخلی، بلکه در نمایشگر خارجی نیز استفاده خواهد کرد. این نشان می دهد که سامسونگ فناوری دوربین زیر نمایشگر خود را به اندازه کافی بهبود بخشیده است. تا جایی که دوربین های سلفی استاندارد به طور کامل با دوربین های زیر نمایشگر جایگزین می شوند.

گلکسی زد فولد 4 احتمالاً به 2 دوربین در زیر صفحه نمایش مجهز خواهد شد

مخبر همچنین ادعا می کند که Galaxy Z Fold 4 دارای سیستم دوربین عقب پیشرفته تری نسبت به مدل نسل فعلی خواهد بود. گوشی های سری گلکسی فولد سامسونگ علیرغم قیمت بالایی که دارند، از سیستم دوربینی همتراز با دوربین های پیشرو برخوردار نیستند. اما با عرضه گلکسی زد فولد 4، احتمالا این وضعیت تغییر خواهد کرد.

طبق شایعات، این گوشی مانند مدل نسل قبلی خود همچنان از باتری 4400 میلی آمپر ساعتی استفاده خواهد کرد. با این حال، وزن مدل جدید کمی کمتر خواهد بود. البته این تا حد زیادی به تصمیم سامسونگ برای استفاده از ساختار لولای جدید بستگی دارد. مدل جدید همچنین مقاومت بالاتری در برابر نفوذ آب و گرد و غبار خواهد داشت.

اگر گزارش های اعلام شده قبلی صحت داشته باشد، به نظر می رسد این شرکت در تلاش است تا قیمت پایه گوشی هوشمند آینده خود را با صدف کاهش دهد. سامسونگ به وضوح در تلاش است تا با کاهش هزینه های تولید انبوه به این مهم دست یابد. در حال حاضر به نظر می رسد که گلکسی زد فولد 4 یکی از گوشی های برتر سال 2022 خواهد بود.

نمایشگر گلکسی زد فولد 4 احتمالاً سوراخ کروی برای حسگر زیر نمایشگر نخواهد داشت

سامسونگ اکنون مطمئن است که فناوری دوربین زیر نمایشگر این شرکت برای جایگزینی دوربین های سلفی معمولی آماده است. بنابراین می توان انتظار داشت که این فناوری در هندسه های بیشتری مورد استفاده قرار گیرد. Galaxy Z Flip 4 اولین نامزد جدیدی است که از فناوری دوربین زیر صفحه نمایش بهره می برد. اما در تحقق این سناریو تردیدهایی وجود دارد. زیرا عکسی از نمونه اولیه گوشی هوشمند فوق با نمایشگر توخالی نیز منتشر شده است.

گلکسی زد فلیپ 4، مانند گلکسی زد فولد 4، احتمالا مکانیزم لولای بهبود یافته، مقاومت بالاتر در برابر آب و گرد و غبار و ظرفیت باتری مشابه نسل فعلی خواهد داشت. علاوه بر این، این گوشی احتمالا سبک تر از گلکسی زد فلیپ 3 خواهد بود.

هیچ یک از داده های فوق قانع کننده نیست. اما خبرچین مطمئن است که این ویژگی ها در مدل های نهایی گوشی های تاشو سامسونگ آینده دیده خواهد شد. این گجت ها در مدت زمانی مشابه با مدل های نسل فعلی عرضه خواهند شد، یعنی. آگوست 2022 سامسونگ امیدوار است که فروش گوشی های تاشو این شرکت در سال 2022 سه برابر شود و از 3.2 به 9.8 میلیون دستگاه برسد.

گلکسی زد فولد 4 احتمالاً به 2 دوربین زیر صفحه نمایش مجهز خواهد شد که اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.