منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گزارشات کاربران به مشکل داغ شدن بیش از حد گوگل پیکسل 5a اشاره می کند

گزارشات کاربران به مشکل داغ شدن بیش از حد گوگل پیکسل 5a اشاره می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گزارشات کاربران به مشکل داغ شدن بیش از حد گوگل پیکسل 5a اشاره می کند

چند هفته پیش ، گوگل از تلفن هوشمند Pixel 5a خود به طور رسمی رونمایی کرد. اکنون این مدل واسطه مشکلاتی را برای برخی از کاربران خود ایجاد کرده است. چندین بازبین و آزمایش کننده گزارش می دهند که تلفن با افزایش بیش از حد دما مشکل دارد. مشکلی که گوشی هوشمند پیکسل 5 نیز در هنگام عرضه با آن روبرو شد.

به نظر می رسد این امر هنگام ضبط ویدئوهای 4K با سرعت 60 فریم بر ثانیه رایج است. به گفته کاربران وب سایت CNET ، ضبط با نرخ فریم بالاتر باعث می شود که پیکسل 5a حتی در هنگام ضبط ویدئو در یک محیط معمولی ، روند عکسبرداری را متوقف کند.

کارشناسان وب سایت پلیس آندروید نیز فقط 5 دقیقه پس از شروع فیلم 4K در تلفن هوشمند Pixel 5a خود هشدار دریافت کردند. این مشکل توسط آزمایش کنندگان در وب سایت Hothardware نیز تأیید شد. پس از 6 دقیقه فیلمبرداری 60K با سرعت 60 فریم بر ثانیه ، آنها سیگنال بیش از حد گرم شدن را در Pixel 5a مشاهده کردند. این در حالی رخ داد که دمای محیط 68 درجه فارنهایت (20 درجه سانتیگراد) بود.

در همین حال ، وب سایت Android Central گزارش می دهد که با گرفتن چند عکس و فیلم کوتاه 1080p ، عملکرد گوشی کند می شود و در کمتر از نیم ساعت پیام بیش از حد داغ ظاهر می شود. این پست با گوگل تماس گرفت و اکنون غول جستجو در حال بررسی پرونده است.

گزارشات کاربران به مشکل داغ شدن بیش از حد گوگل پیکسل 5a اشاره می کند

علاوه بر بررسی ها ، برخی از کاربران پیکسل 5a نیز به نقل از توییتر ، مشکل داغ شدن بیش از حد گوشی خود را گزارش کردند. یکی از کاربران ادعا می کند که پس از یک ساعت پخش زنده ویدئو با وضوح 1080p ، یک پیام هشدار دهنده برای افزایش دما روی صفحه تلفن ظاهر شد. از سوی دیگر ، اغلب کاربران هنگام استفاده از دوربین گوشی هشدار دریافت می کنند.

کارشناسان امیدوارند این مشکل یک اشکال نرم افزاری باشد و ربطی به سخت افزار 5a پیکسل نداشته باشد. ظاهراً گوگل در حال بررسی برنامه دوربین است تا علت این مشکل را دریابد. غول جستجو به احتمال زیاد با انتشار یک به روز رسانی نرم افزار ، خطا را تصحیح می کند.

گزارشات کاربران نشان می دهد که Google Pixel 5a بسیار داغ می شود. اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.