منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کالبد شکافی Xiaomi 11T Pro سیستم خنک کننده پیشرفته گوشی را نشان می دهد

کالبد شکافی Xiaomi 11T Pro سیستم خنک کننده پیشرفته گوشی را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کالبد شکافی Xiaomi 11T Pro سیستم خنک کننده پیشرفته گوشی را نشان می دهد

Xiaomi 11T Pro پرچمدار شرکت چینی است و با وجود صفحه نمایش خیره کننده ، عملکرد قدرتمند و قابلیت های خیره کننده 120 وات ، بازخورد خوبی در رتبه بندی های خود دریافت کرد. در حال حاضر یک منبع معتبر برای کالبد شکافی ابزارها ، به نام PBKreviews ، در جدیدترین ویدئوی خود به بررسی فضای داخلی گوشی هوشمند Xiaomi 11T Pro پرداخته است.

دسترسی به ماژول های برد اصلی و دوربین گوشی نیاز به برداشتن شیشه پشتی دستگاه و بازکردن پیچ های استفاده شده در این قسمت دارد. روکش پلاستیکی بالای دوربین ها شامل یک ماژول NFC ، خطوط آنتن و یک لایه بزرگ نوار گرافیتی در بالای باتری است. Xiaomi 11T Pro مجهز به باتری دو ساختار است و هر ماژول دارای کابل اتصال مخصوص به خود است.

مادربرد دارای یک سیستم خنک کننده بسیار پیچیده با لایه ای از گرافن ، خمیر حرارتی و نوار مسی است. این سیستم به کنترل دمای تراشه اسنپدراگون 888 کمک می کند.سپس میزبان با برداشتن چند گیره و اتصال کابل و بازکردن قفل های کشویی ، باتری های دوگانه گوشی را خارج می کند.

در قسمت پایین باتری بیشتر از لایه گرافیت و یک محفظه پول مسی استفاده شده است. چنین حرکتی کاملاً منطقی است. زیرا پرچمدار شیائومی از فناوری شارژ فوق سریع 120 وات پشتیبانی می کند.

کالبد شکافی Xiaomi 11T Pro نشان می دهد که سیستم خنک کننده پیشرفته گوشی برای اولین بار در اخبار فناوری و دستگاه های تلفن همراه ظاهر شد.