منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کاربران iPhone 13 نمی توانند قفل گوشی خود را با استفاده از Apple Watch باز کنند

کاربران iPhone 13 نمی توانند قفل گوشی خود را با استفاده از Apple Watch باز کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کاربران iPhone 13 نمی توانند قفل گوشی خود را با استفاده از Apple Watch باز کنند

امکان باز کردن قفل iPhone با استفاده از Apple Watch برای کاربرانی که از ماسک صورت استفاده می کنند. این یکی از ویژگی هایی بود که اپل در زمان شیوع ویروس کرونا معرفی کرد. پیش از این ، کاربران مجبور بودند برای باز کردن قفل آیفون خود به جای استفاده از ویژگی امنیتی Facebook ID ، رمز عبور از پیش تعیین شده را وارد کنند.

با این حال ، به نظر می رسد که قابلیت باز کردن قفل آیفون از طریق Apple Watch در سری Apple iPhone 13 وجود ندارد. بر اساس یک پست در وب سایت Reddit ، تعداد انگشت شماری از کاربران ظاهراً ادعا می کنند که وقتی Apple Watch به iPhone 13 متصل است ، قابلیت باز کردن قفل Apple Watch کار نمی کند.

مردی که بحث را در یادداشتی آغاز کرد ، گفت: “من صاحب Apple Watch SE هستم و امروز iPhone 13 Pro خود را دریافت کردم.” هر دو گجت من جدیدترین به روز رسانی ها را برای سیستم عامل خود دریافت کرده اند. هر بار که گزینه باز کردن قفل را از طریق Apple Watch در تلفن خود فعال می کنم ؛ با خطای “نمی توانم با Apple Watch ارتباط برقرار کنم” مواجه می شوم. “

کاربران iPhone 13 نمی توانند قفل گوشی خود را با استفاده از Apple Watch باز کنند

اطلاعات موجود تا کنون نشان می دهد که این مشکل ظاهرا فقط iPhone 13 را تحت تاثیر قرار داده است. کاربران ادعا می کنند که این ویژگی در مدلهای قدیمی iPhone به خوبی کار می کند و با ارتقاء گوشی به iPhone 13 ، این ویژگی نیز غیرفعال می شود. در حال حاضر مشخص نیست که وی پس از ترک پست چه کار خواهد کرد. وجود چنین باگ آزاردهنده ای واضح است و اپل باید آن را در اسرع وقت اصلاح کند.

کاربران آیفون 13 نمی توانند قفل تلفن خود را با Apple Watch ، که برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد ، باز کنند.