منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پیش فروش گوشی های هوشمند سری آیفون 13 از 17 سپتامبر آغاز می شود

پیش فروش گوشی های هوشمند سری آیفون 13 از 17 سپتامبر آغاز می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پیش فروش گوشی های هوشمند سری آیفون 13 از 17 سپتامبر آغاز می شود

انتظار می رود اپل سری جدید آیفون 13 را در سپتامبر سال جاری عرضه کند. اما تا کنون ، تاریخ دقیق عرضه این تلفن های هوشمند هنوز توسط این شرکت تأیید نشده است. امروز ، قبل از اعلام رسمی اپل ، اطلاعیه هایی وجود داشت که برنامه زمانبندی عرضه سری آیفون 13 را فاش کرد.

به گزارش IT Home Media ، مشخصات گوشی های هوشمند سری آیفون 13 در حال حاضر در وب سایت تجارت الکترونیک در چین فهرست شده است. عکس های این لیست برای اولین بار توسط روزنامه نگار چینی در Weibo به اشتراک گذاشته شد.

این وب سایت نه تنها مشخصات گوشی های هوشمند iPhone 13 و iPhone 13 Pro ، بلکه مشخصات همه اعضای خانواده iPhone 13 ، از جمله iPhone 13 ، iPhone 13 Pro ، iPhone 13 Pro Max و iPhone 13 Mini را نیز ذکر کرده است. مشخصات Apple AirPads 3 حتی در این وب سایت قرار داده شده است.

علاوه بر موارد ذکر شده ، وب سایت چینی مدعی است که پیش فروش سری جدید آیفون های اپل از 17 سپتامبر آغاز می شود. انتظار می رود فروش رسمی این دستگاه ها در 24 سپتامبر آغاز شود. اگرچه تاریخ ارائه و فروش سری آیفون 13 به طور ضمنی مشخص شده است ، اما نمی توان این تاریخ ها را رسمی و واقعی دانست.

این به این دلیل است که وب سایت فوق الذکر چینی در حال انتشار اخبار جعلی در مورد تاریخ انتشار برخی محصولات است. البته این بار دیگر منابع معتبر واقعیت تاریخ ذکر شده را تأیید کردند و در واقع صحت برنامه زمانبندی عرضه سری آیفون 13 را که در وب سایت فوق منتشر شده است ، تایید کردند.

اگر برنامه زمانبندی صحیح باشد ، انتظار می رود اپل از رسانه ها برای شرکت در رویداد رونمایی در 7 سپتامبر دعوت کند. برنامه ارائه و عرضه تلفن های هوشمند از سری iPhone 13 به شرح زیر است:

  • دعوت از رسانه ها و مطبوعات در 7 سپتامبر
  • خانواده تلفن های هوشمند iPhone 13 در 14 سپتامبر معرفی می شوند
  • پیش فروش محصولات جدید اپل از 17 سپتامبر آغاز می شود
  • فروش رسمی گوشی های هوشمند سری آیفون 13 از 24 سپتامبر آغاز می شود

شایعات حاکی از آن است که اپل قیمت گوشی های هوشمند آینده خود را افزایش می دهد. طبق گزارشات ، از آنجا که TSMC هزینه تولید چیپست را افزایش داده است ، اپل باید قیمت گوشی های هوشمند جدید خود را افزایش دهد. شایعات حاکی از آن است که اپل قیمت آیفون های آینده را تا پایان ژانویه 2022 تا 20 درصد افزایش می دهد.

پیش فروش گوشی های هوشمند سری آیفون 13 از 17 سپتامبر آغاز می شود. اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.