منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پرچمدار بعدی شیائومی شامل دو دوربین اصلی 200 و 50 مگاپیکسلی خواهد بود

پرچمدار بعدی شیائومی شامل دو دوربین اصلی 200 و 50 مگاپیکسلی خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پرچمدار بعدی شیائومی شامل دو دوربین اصلی 200 و 50 مگاپیکسلی خواهد بود

هفته گذشته ، سامسونگ اولین دوربین تلفن هوشمند 200 مگاپیکسلی جهان را معرفی کرد. غول کره ای سنسور جدید خود را ISOCELL HP1 نامگذاری کرد.

سامسونگ اعلام کرده است که عرضه سنسور به تولیدکنندگان تلفن های هوشمند را آغاز کرده است ، اما مشخص نیست که دقیقاً کدام سنسورها در حال تحویل به تولیدکنندگان هستند. شایعات جدید نشان می دهد که شیائومی به احتمال زیاد یکی از تولید کنندگان فوق خواهد بود. زیرا شرکت چینی در حال کار بر روی تلفن هوشمندی است که مجهز به دوربین 200 مگاپیکسلی خواهد بود.

انتظار می رود که شیائومی سال آینده گوشی های سری Mi 11 را با سری 12 شیائومی جایگزین کند. گفته می شود یکی از اعضای خانواده شیائومی 12 دارای دو دوربین اصلی است که یکی از آنها دوربین 200 مگاپیکسلی است. شایان ذکر است که اطلاعات فوق از حساب یک روزنامه نگار چینی با نام کاربری Digital Chat Station در رسانه های جمعی Weibo فاش شد.

ویژگی های برجسته زیر از شیائومی:

به گفته وی ، پرچمدار نسل بعدی شیائومی از دو دوربین 200 و 50 مگاپیکسلی استفاده خواهد کرد. با توجه به اینکه تنها سامسونگ موفق به تولید و معرفی دوربین 200 مگاپیکسلی شده است ، می توان فرض کرد که شیائومی از دوربین ISOCELL HP1 سامسونگ در گوشی آینده خود که بخشی از خانواده تلفن های هوشمند سری 12 شیائومی خواهد بود ، استفاده کند.

خبرنگار چینی همچنین گفت که شیائومی همچنان از دوربین های 108 و 64 مگاپیکسلی در گوشی های میان رده و رده بالای خود استفاده خواهد کرد. نباید شگفت انگیز بود که شیائومی قصد دارد گوشی هوشمندی با دوربین 200 مگاپیکسلی عرضه کند. دلیل آن این است که این شرکت اخیراً گوشی هوشمند Mi CC9 Pro را به عنوان اولین گوشی جهان با سنسور 108 مگاپیکسلی معرفی کرده است.

بنابراین منطقی است که شرکت چینی مصمم است یکی از اولین مارک های تلفن هوشمند باشد که تلفن هوشمندی با دوربین 200 مگاپیکسلی روانه بازار کرده است.

پرچمدار بعدی شیائومی شامل دو دوربین اصلی 200 و 50 مگاپیکسلی خواهد بود

پرچمدار بعدی شیائومی شامل دو دوربین اصلی 200 و 50 مگاپیکسلی خواهد بود که اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.