منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • وصله امنیتی جدیدی برای اندروید برای Samsung Galaxy S20 FE 5G منتشر شد

وصله امنیتی جدیدی برای اندروید برای Samsung Galaxy S20 FE 5G منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
وصله امنیتی جدیدی برای اندروید برای Samsung Galaxy S20 FE 5G منتشر شد

سامسونگ بار دیگر به عنوان اولین شرکتی که جدیدترین وصله امنیتی اندروید را برای تلفن های هوشمند خود قبل از شروع ماه جدید منتشر کرد ، اعلام شد. شایان ذکر است که از دیروز سامسونگ یک وصله امنیتی برای سپتامبر 2021 ، سیستم عامل Android برای گوشی هوشمند Galaxy S20 FE ، منتشر کرده است.

امروز ، اگرچه هنوز بروزرسانی به طور کامل برای این دستگاه ها منتشر نشده است ، اما سامسونگ وصله امنیتی جدید اندروید را برای گوشی هوشمند Galaxy S20 FE 5G منتشر کرده است.

شایان ذکر است که این به روز رسانی دارای شماره نسخه G781BXXU4CUH5 است و حجمی در حدود 790 مگابایت دارد. اگرچه تغییرات نشان می دهد که این پچ باعث افزایش ثبات و پایداری دستگاه می شود ، اما این به روز رسانی عملا هیچ ویژگی جدیدی را برای Galaxy S20 FE 5G به ارمغان نمی آورد.

وصله امنیتی جدید Galaxy S20 FE 5G در حال حاضر در اتریش ، ایتالیا ، لوکزامبورگ ، سوئیس ، اسلوونی ، کشورهای شمال اروپا ، جمهوری چک ، لهستان و منطقه بالتیک در دسترس است. انتظار داریم به زودی شاهد انتشار این به روز رسانی در سایر مناطق و بازارها باشیم.

لازم به ذکر است که کاربران این تلفن هوشمند در کشورهای فوق می توانند با دسترسی به منوی تنظیمات و سپس لمس گزینه به روز رسانی نرم افزار ، وصله امنیتی جدید اندروید را به صورت دستی بارگیری کنند.

وصله امنیتی جدیدی برای اندروید برای Samsung Galaxy S20 FE 5G منتشر شد

وصله امنیتی جدیدی برای اندروید برای Samsung Galaxy S20 FE 5G منتشر شد که برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.