منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • وصله امنیتی جدیدی برای اندروید برای گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A51 منتشر شده است

وصله امنیتی جدیدی برای اندروید برای گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A51 منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
وصله امنیتی جدیدی برای اندروید برای گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A51 منتشر شده است

دیروز ، سامسونگ به روزرسانی جدیدی را برای پچ امنیتی اندروید در ماه اکتبر برای گوشی هوشمند Galaxy A52 منتشر کرد. تنها چند ساعت بعد ، شرکت کره ای جدیدترین به روزرسانی امنیتی نسل قبلی Galaxy A52 ، Galaxy A51 را منتشر کرد. این به روز رسانی در حال حاضر در بازارهای منتخب آسیایی موجود است. اما در آینده نزدیک ، کشورهای بیشتری آن را دریافت خواهند کرد.

آخرین به روز رسانی نرم افزار برای گوشی هوشمند Galaxy A51 دارای سیستم عامل با شماره نسخه A515FXXU5EUJ2 است. این به روز رسانی در هند ، نپال ، روسیه و سریلانکا منتشر شده است.

بسته به روز رسانی جدید شامل یک وصله برای محافظت از اندروید 2021 است و با وعده حذف بیش از 60 آسیب پذیری امنیتی و حریم خصوصی منتشر شده است. طبق معمول ، این بار احتمالاً شاهد اصلاح برخی از خطاهای رایج و بهبود ثبات سیستم عامل خواهیم بود.

کاربران Galaxy A51 در هر یک از کشورهای فوق ممکن است قبلاً یک اعلان به روز رسانی دریافت کرده باشند. با این حال ، اگر اعلان به روزرسانی دریافت نشود ، می توانند مشکل را به صورت دستی بررسی کرده و پس از رفتن به تنظیمات> به روز رسانی نرم افزار ، دکمه بارگیری و نصب را لمس کنند. کاربران همچنین می توانند جدیدترین فایل سیستم عامل را از اینترنت بارگیری کرده و به صورت دستی روی تلفن خود فلش کنند.

وصله امنیتی جدیدی برای اندروید برای گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A51 منتشر شده است

سامسونگ گوشی هوشمند گلکسی A51 را در دسامبر 2019 با سیستم عامل اندروید 10 عرضه کرد. این گوشی اوایل امسال به روزرسانی اندروید 11 را بر اساس One UI 3.0 دریافت کرد.

وصله امنیتی جدیدی برای گوشی هوشمند اندرویدی Samsung Galaxy A51 منتشر شد که برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.