منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هواوی P9 5 سال پس از تاریخ انتشار ، به روز رسانی نرم افزاری جدیدی را دریافت می کند

هواوی P9 5 سال پس از تاریخ انتشار ، به روز رسانی نرم افزاری جدیدی را دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هواوی P9 5 سال پس از تاریخ انتشار ، به روز رسانی نرم افزاری جدیدی را دریافت می کند

هواوی P9 در سال 2016 به عنوان گوشی هوشمند برتر این شرکت در سال جاری معرفی شد. این تلفن هوشمند در ابتدا با رابط کاربری Android 6 EMUI 4.0 به نام Marshmallow و دو بار در طول عمر خود ، رابط کاربری Android 7 EMUI 5.0 به نام Nokia و سپس رابط کاربری Android EMUI 8.0 عرضه شد. 8 تغییر نام داد. اورئو اکنون ، بیش از پنج سال پس از عرضه ، این تلفن هوشمند به روز رسانی نرم افزاری جدیدی را دریافت کرده است.

بر اساس گزارشی که در ITHome Media منتشر شده است ، هواوی به روز رسانی نرم افزاری جدیدی را برای گوشی هوشمند Huawei P9 ارائه کرده است. به روز رسانی نرم افزار با شماره نسخه EVA-TL00 8.0.0.558 (C01) در چین منتشر شده است و در دسترس کاربران است. لازم به ذکر است که حجم این نسخه حدود 318 مگابایت است.

طبق اعلام رسمی هواوی ، این نسخه جدید نرم افزار با وصله های امنیتی به روز شده همراه خواهد بود. ادعا می شود که با نصب این به روزرسانی ، عملکرد این دستگاه پایدارتر خواهد بود ، قابلیت جستجوی هوشمند بهینه می شود و کاربر می تواند با کشیدن صفحه اصلی ، مطالب آفلاین و آنلاین را به سرعت جستجو کند.

علاوه بر موارد فوق ، آخرین بروزرسانی منتشر شده برای Huawei P9 پوشه ای با عنوان “برنامه های توصیه شده” را به صفحه اصلی اضافه کرد. نمادهای بارگیری سریع برخی از برنامه های ویژه نیز به صفحه اصلی تلفن هوشمند اضافه شده است. شایان ذکر است که این به روزرسانی جدید برنامه های از پیش نصب شده مانند AutoNavi و WPS Office را از این دستگاه حذف کرده است. البته واضح است که کاربران در صورت تمایل می توانند این برنامه ها را از Google Store بارگیری کنند.

متأسفانه هنوز مشخص نیست که آیا نسخه های جهانی Huawei P9 این به روز رسانی را دریافت خواهند کرد یا خیر. با این حال ، از آنجا که ویژگی شارژ هوشمند سال گذشته در همه بازارها برای این تلفن هوشمند منتشر شد ، انتظار می رود نسخه جدید به روز رسانی نرم افزار به نسخه های دیگر منتقل شود.

هواوی P9 5 سال پس از انتشار ، به روز رسانی نرم افزاری جدیدی را دریافت می کند که اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.