منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هواوی حق ثبت اختراع گوشی های تلفن همراه خود را ثبت کرده است

هواوی حق ثبت اختراع گوشی های تلفن همراه خود را ثبت کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هواوی حق ثبت اختراع گوشی های تلفن همراه خود را ثبت کرده است

طبق گفته وب سایت LetsGoDigital ، هواوی موفق به ثبت اختراع برای تلفن هوشمند تلفن همراه مجهز به 3 حالت مختلف شده است. از این گوشی می توان در حالت بسته و 2 حالت باز استفاده کرد. در اولین حالت قفل باز ، اندازه صفحه نمایش 35 درصد افزایش می یابد و با کشیدن بیشتر صفحه ، اندازه صفحه نمایش گوشی حداقل 70 درصد نسبت به حالت بسته افزایش می یابد. بنابراین ، یک گوشی 6.5 اینچی عملا به یک تبلت 11 اینچی تبدیل می شود.

هواوی یک دستگاه تلفن همراه با قابلیت ارائه بازخورد ارتعاش و جلوه های صوتی را ثبت کرد

زیبایی استفاده از دستگاه نورد تنها به فضای نمایش واقعی محدود نمی شود (این ویژگی یک تلفن هوشمند متوسط ​​را به دستگاهی با صفحه نمایش بزرگ شبیه تبلت تبدیل می کند. به دلیل چرخش و باز شدن صفحه و تا شدن آن در همه حالت های برنامه هیچ گونه چین و چروکی با تا کردن صفحه نمایش وجود ندارد.

طراح با نام مستعار Ts Designer تصاویر و ویدئوهای این محصول را ارسال کرد. با این حال ، لازم به ذکر است که تجسم بر اساس پتنت ثبت شده اخیر است. برای مشاهده فیلم مربوط به ویجت ذکر شده اینجا کلیک.

هوآوی ظاهراً تصمیم گرفته است صفحه نمایش را در قسمت بیرونی دستگاه قرار دهد تا از خط و خش و عوامل تماس که می تواند به صفحه نمایش آسیب برساند محافظت کند. بدون حفاظت رها کنید. از سوی دیگر ، سامسونگ ثبت اختراع جدیدی به نام Galaxy Z Fold and Roll با صفحه نمایش تاشو به سمت داخل و قابلیت کشش را ثبت کرده است. علاوه بر این ، غول کره ای حق استفاده از ثبت اختراع برای دستگاهی به نام Samsung Galaxy Z Flip Slide را برای خود محفوظ می دارد. این گوشی از نظر ظاهر بسیار شبیه به گوشی هواوی است.

هواوی حق ثبت اختراع گوشی های تلفن همراه خود را ثبت کرده است

اخیراً ، شخصی با شناسه مفهومی Technizo تعدادی تصویر مفهومی طراحی کرده است. این تصاویر توسط وب سایت LetsGoDigital منتشر شده است. بر این اساس ، Galaxy Z Slide احتمالاً بسیار نزدیک به طراحی موبایل Huawei خواهد بود. اما این محصول فقط در 2 حالت باز و بسته قابل استفاده است. بنابراین ، کاربران به حالت بین کاملاً باز و کاملاً بسته دسترسی نخواهند داشت.

قبل از توقف کامل کسب و کار گوشی های هوشمند ال جی ، این برند کره ای در حال توسعه یک تلفن به نام الهام بخش ال جی Rollable بود. ال جی سرانجام تیزری از این محصول را منتشر کرد که نشان می داد صفحه نمایش دستگاه از اندازه 7.4 اینچی آن ، شبیه به یک تبلت ، به کوچکتر و شبیه به گوشی هوشمند تغییر می کند. بسیاری از کارشناسان امیدوار بودند که کارخانه تلفن همراه این شرکت قبل از خداحافظی آلجی از بازار گوشی های هوشمند به طور رسمی راه اندازی شود. اما این ابزار بالاخره برای بازار آماده نشد. به دلیل مشکلات مکانیسم متحرک و عدم قطعیت در مورد دوام آن ، LG Rollable به لبه رانده شد.

مشکل استقامت برای مکانیسم نورد طبیعی است. زیرا هر چه صفحه نمایش بیشتر به بیرون کشیده شود ؛ مقاومت قطعه انتهایی کاهش می یابد. هواوی قصد دارد از آهنرباهای مخصوص برای محکم کردن صفحه نمایش به بدنه گوشی استفاده کند.

چین و چروک های آزاردهنده ای ایجاد نکنید که مانع از تجربه یک صفحه گردان شود. از جمله مزایای طراحی غلتک ها در نظر گرفته می شود

مزیت دیگر استفاده از Huawei Roll Design این است که دستگاه دیگر نیازی به استفاده از دوربین جلو یا دوربین سلفی جداگانه نخواهد داشت. در این حالت ، یک صفحه بزرگ با دهانه حاوی 3 دوربین مختلف در پشت گوشی نصب می شود.

هواوی حق ثبت اختراع گوشی های تلفن همراه خود را ثبت کرده است

هواوی حق ثبت اختراع سهام نورد خود را ثبت کرده است

این اختراع به عنوان “صفحه نمایش تاشو کنترل لرزش با جلوه های صوتی” در سازمان جهانی مالکیت معنوی (WIPO) ثبت شد. فناوری مورد استفاده در این حق ثبت به کاربران دستگاه نورد اجازه می دهد تا صفحه را با استفاده از حرکات دست (هواوی این حرکت را “کنترل حرکت دست”) یا استفاده از صفحه لمسی بیرون بکشد.

همچنین می توان از لغزنده مجازی داخلی پنل برای افزایش یا کاهش اندازه صفحه استفاده کرد. بازخورد ارتعاشی با جلوه های صوتی نیز برای هشدار به کاربر برای باز یا بسته شدن صفحه استفاده می شود. سرعت باز کردن یا بستن صفحه را می توان با نگه داشتن 2 ، 3 ، 4 یا حتی 5 انگشت کنترل کرد. این اطلاعات از طریق دوربین به سنسور ارسال می شود تا سرعت باز یا بسته شدن صفحه تنظیم شود.

هواوی حق ثبت اختراع تلفن هوشمند تلفن همراه خود را ثبت کرد که اولین بار در اخبار فنی و تلفن همراه ظاهر شد.