منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هواوی آزمایش بتا رابط کاربری EMUI 12 را راه اندازی کرده است

هواوی آزمایش بتا رابط کاربری EMUI 12 را راه اندازی کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هواوی آزمایش بتا رابط کاربری EMUI 12 را راه اندازی کرده است

هوآوی فرآیند آزمایش بتا رابط کاربری EMUI 12 را آغاز کرده است. این اقدام برای غول های فناوری چینی شگفت انگیز و راه حلی قابل پیش بینی برای کاربران گوشی های هوشمند هواوی در بازار جهانی است.

در حال حاضر، پروژه آزمایش بتا EMUI 12 محدود به برخی بازارها از جمله شرق آسیا و روسیه است. در همین حال، قبلاً فاش شده بود که مدل‌های سری P40 و Mate 30 هواوی می‌توانند در تست بتا EMUI 12 شرکت کنند.

طبق اطلاعات موجود، ثبت نام پروژه EMUI 12 بین 8 نوامبر (17 آبان) تا پایان دسامبر انجام می شود. بر اساس این جدول زمانی، کاربران می توانند در مراحل تست بتا ثبت نام کرده و علاقه خود را برای شرکت در این برنامه اعلام کنند.

اکنون لازم به ذکر است که برنامه تست در ابتدای راه است و به تدریج به مدل های مختلف در بازارهای مختلف تعمیم خواهد یافت. کارشناسان اکنون مشتاقانه منتظرند ببینند آیا هواوی کانال آزمایشی بتا را برای مصرف کنندگان اروپایی بازگشایی خواهد کرد یا خیر.

هواوی آزمایش بتا رابط کاربری EMUI 12 را راه اندازی کرده است

اگر شما نیز علاقه مند به شرکت در پروژه تست EMUI 12 هستید؛ در این صورت باید آخرین نسخه بتای هواوی را دانلود کنید. سپس دستورالعمل ها را دنبال کنید و وضعیت دسترسی پروژه را بررسی کنید.

قبل از ارتقاء تلفن خود به آخرین نسخه رابط EMUI، باید موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  • از اطلاعات مهم خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.
  • در صورت لزوم باتری گوشی را شارژ کنید.
  • بسته به روز رسانی را از طریق اتصال WiFi دانلود کنید. در غیر این صورت، احتمالاً استفاده از داده های تلفن همراه به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

EMUI نسخه 12

بر اساس اطلاعات موجود، هواوی اعلام کرده است که در 6 ماه اول سال 2022 رابط کاربری EMUI 12 را برای دستگاه های مختلف خود راه اندازی خواهد کرد. لیست دستگاه های واجد شرایط برای EMUI 12 شامل مدل های قدیمی تر است که به EMUI 11 ارتقاء نیافته اند، از جمله Huawei Y9 Prime.

توابع EMUI 12

EMUI 12 با تعدادی ویژگی جدید منتشر شده است. اما طراحی رابط کاربری رویکرد اصلی در این نسخه است و اکنون به سیستم عامل HarmonyOS نزدیکتر شده است. در این نسخه جدید EMUI، عملکرد سیستم عامل بهبود یافته و تجربه کاربری با توجه به نیاز کاربران بهبود می یابد.

 

هواوی آزمایش بتا EMUI 12 را راه اندازی کرده است. این اولین بار در اخبار مربوط به فناوری و دستگاه های تلفن همراه ظاهر شد.