منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • همه دستگاه های سری گلکسی A سامسونگ سال آینده به قابلیت های OIS مجهز خواهند شد

همه دستگاه های سری گلکسی A سامسونگ سال آینده به قابلیت های OIS مجهز خواهند شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
همه دستگاه های سری گلکسی A سامسونگ سال آینده به قابلیت های OIS مجهز خواهند شد

امسال ، سامسونگ شروع به استفاده از تعداد انگشت شماری از قابلیت های تثبیت کننده نوری (OIS) در دوربین اصلی تعداد محدودی از دستگاه های میان رده Galaxy A52 ، Galaxy A52 و Galaxy A72 کرد. سال آینده اما شرایط متفاوت خواهد بود.

بر اساس گزارش جدید و تأیید نشده از کره ، سامسونگ به احتمال زیاد قابلیت های OIS را به دوربین اصلی همه مدلهای سری گلکسی A منتشر شده در سال 2022 اضافه می کند. این به معنی استفاده گسترده و بی سابقه از ویژگی است که قبلاً فقط در مدلهای برجسته در دسترس بود. ( و چندین ابزار رقیب اقتصادی).

اگر سامسونگ این کار را انجام دهد ، غول کره ای یک ویژگی متمایز مهم برای رقابت بهتر با گوشی های میان رده خود با محصولات شیائومی خواهد داشت. دستگاههای ساخت چین معمولاً مقرون به صرفه تر از محصولات سامسونگ هستند. اما با وجود قابلیت های OIS ، احتمالاً گوشی های سامسونگ از نظر کیفیت تصویر دوربین ، به ویژه عکاسی در شب ، پیشتاز خواهند بود.

همه دستگاه های سری گلکسی A سامسونگ سال آینده به قابلیت های OIS مجهز خواهند شد

اکنون دو س unال بی پاسخ مطرح می شود ، این که چند کاربر با ویژگی OIS آشنایی دارند و چرا این ویژگی مهم است و چند کاربر به دلیل وجود این ویژگی در گوشی ، آن را به مدل های دیگر ترجیح می دهند؟ به نظر می رسد برای یافتن پاسخ این سوالات باید تا سال آینده منتظر بمانیم.

این گزارش همچنین اشاره می کند که دوربین هایی با قابلیت OIS حدود 15 درصد گران تر از مدل معمولی هستند. علاوه بر این ، افزودن ویژگی OIS به گوشی ، هزینه مواد اولیه مورد استفاده در ساخت آن را تقریباً 3 درصد افزایش می دهد.

همه دستگاه های سری گلکسی A سامسونگ سال آینده به قابلیت های OIS مجهز می شوند و اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر می شوند.