منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نشانک گذاری شیائومی از ما استفاده می کند ، در حال حاضر Mi MIX 4 قانع کننده نخواهد بود و مشترک ما است

نشانک گذاری شیائومی از ما استفاده می کند ، در حال حاضر Mi MIX 4 قانع کننده نخواهد بود و مشترک ما است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

گزینه طولانی را برای تلفن هوشمند Xiaomi Mi MIX 4 با تلفن های هوشمند خود معرفی کنید. بنابراین من می خواهم نمایندگان جامعه ما دستورالعمل های بیشتری به ما بدهند. به گفته مدیر کل شیائومی ، لی جونا ، این یک تلفن هوشمند باور نکردنی است که خراب نمی شود.

انتظارات زیاد است

Xiaomi Mi MIX 3 در پایان سال 2018 توپ را ارائه می دهد. Séria Mi MIX با بهترین تلفن های هوشمند متفاوت است و بدین معنی است که آخرین اطلاعات به روزترین است ، شیائومی گوشی های هوشمند خود را می سازد.

نشانک گذاری شیائومی از ما استفاده می کند ، در حال حاضر Mi MIX 4 قانع کننده نخواهد بود و مشترک ما است

تلفن هوشمند Pre-Xiaomi Mi MIX 4 3 سال بیرون آورد، و به بتن 1021 روز. با توجه به این واقعیت که می توانید با من تماس بگیرید ، گوشی هوشمند سایه بان از قبل تراشه می شود. Pre-Xiaomi به همان معنای tento smartfón prelomový خواهد بود.

چه انتظاری می توان داشت؟

ما بیشتر در مورد فناوری مورد انتظار ، که توسط یک دوربین سلفی کوچک در زیر صفحه نمایش پنهان شده است ، کنجکاو هستیم. از این فناوری تکنولوژیکی ، استاد محیط زیست.

همه علاقمندند که آیا یک چادر استادانه به مکان اول می دهند یا خیر و آیا در صورت آزمایش سایر شرکت ها ، جایی که می توانیم با عکس های تار و تار کشش دهیم ، مشکلات مشابهی پیش خواهد آمد.

اگر می توانید آن را در تلفن هوشمند Xiaomi Mi 11 Ultra مشاهده کنید ، پشت سبزیجات کوچک سرامیکی مشابه است. سه دوربین وجود دارد و ماژول عقب یک صفحه نمایش ثانویه ندارد.

نشانک گذاری شیائومی از ما استفاده می کند ، در حال حاضر Mi MIX 4 قانع کننده نخواهد بود و مشترک ما است

جدیدترین پردازنده Qualcomm Snapdragon 888 Plus را بارگیری کنید. ما اهمیتی نمی دهیم که تلفن هوشمند tento یک راز مخفی باشد و شیائومی هیچ گونه سازش نخواهد کرد. Dúfame در حال حاضر در Xiaomi Mi MIX 4 قرار دارد که در بازار جهانی به قدرت Chini تحویل داده شده است.

همه اطلاعات در 10 آگوست ، زمانی که در شیائومی بین کنفرانس ، جایی که منطقه را تغییر داده ایم ، مجاز خواهند بود ، این تلفن هوشمند با تبلت های جدید Mi Pad 5 ، تلفن هوشمند Mi 11T و سری جدید تلویزیون های هوشمند در دسترس خواهد بود.

آیا می خواهید از تلفن هوشمند Xiaomi Mi MIX 4 خود استفاده کنید؟ چگونه با صف برخورد کنیم؟ آیا قصد خرید آن را دارید؟ در زیر نظرات زیر مقاله را به ما اطلاع دهید. وب سایت XiaomiPlanet را دنبال کنید ، درآمد حاصل از اخبار جدید و فراموش نشدنی به ما اضافه کنید در فیسبوک، جایی که ما یک انجمن فعال شیائومی ایجاد می کنیم.

عضو بنیاد شیائومی از ما استفاده می کند ، اما Mi MIX 4 متقاعد کننده نخواهد بود و همراه با بزرگترین شرکت حمل و نقل عمومی امروز با شیائومی.