منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نسل جدید اپل آیفون SE در سه ماهه اول سال 2022 عرضه خواهد شد

نسل جدید اپل آیفون SE در سه ماهه اول سال 2022 عرضه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نسل جدید اپل آیفون SE در سه ماهه اول سال 2022 عرضه خواهد شد

اگر شایعات صحت داشته باشند، انتظار نمی رود اپل سری آیفون مینی خود را در سال 2022 عرضه کند. این پدیده به این معنی است که اگر مشتریان بخواهند یک آیفون ارزان یا حداقل نسبتا ارزان بخرند، می توانند سری آیفون SE را به عنوان بهترین گزینه پیش رو انتخاب کنند. طبق آخرین گزارش ها، نسل بعدی آیفون SE احتمالا در سه ماهه اول سال 2022 عرضه خواهد شد.

به گفته موسسه تحقیقاتی TrendForce، اپل احتمالا مدل جدید آیفون SE خود را در سه ماه اول سال آینده معرفی خواهد کرد. آخرین نسخه به روز شده آیفون SE توسط اپل در آوریل 2020 منتشر شد. غول کوپرتینویی مدل جدیدی از این گوشی را در سال 2021 عرضه کرد. بنابراین عرضه احتمالی نسخه جدید آیفون SE در سال 2022 سناریویی منطقی به نظر می رسد.

طبق گفته TrendForce، از نظر فرآیند توسعه محصول، اپل همچنان متعهد است که نسل سوم آیفون SE را در سه ماهه اول سال 2022 و چهار مدل آیفون تحت سری جدید را در نیمه دوم سال آینده عرضه کند. به نظر می رسد نسل سوم آیفون SE ابزار مهمی برای کمک به اپل برای ورود موثر به بازار گوشی های هوشمند 5G باشد. پیش بینی می شود تولید این گوشی در سال 2022 به 25 تا 30 میلیون دستگاه برسد.

نسل جدید اپل آیفون SE در سه ماهه اول سال 2022 عرضه خواهد شد

طبق شایعات، نسل بعدی آیفون SE احتمالا از اتصال 5G پشتیبانی خواهد کرد. بنابراین این محصول برای آن دسته از کاربرانی که قصد خرید آیفون 5G را دارند گزینه مناسبی است. اما آنها قادر به پرداخت مبالغ هنگفت برای خرید مدل های پیشرو نیستند. در طراحی این گوشی احتمالا همچنان از آیفون 8 الهام گرفته شده و از نمایشگر 4.7 اینچی و فناوری تاچ آی دی استفاده خواهد شد. پشتیبانی از اتصال 5G و استفاده سریعتر از تراشه نیز از شاخص های کلیدی جذابیت iPhone SE 3 هستند.

نسل جدید اپل آیفون SE در سه ماهه اول سال 2022 عرضه می شود. اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.