منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نسخه سفارشی شده آیفون 13 با بدنه ادغام شده تسلا مدل 3 ارائه شد

نسخه سفارشی شده آیفون 13 با بدنه ادغام شده تسلا مدل 3 ارائه شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نسخه سفارشی شده آیفون 13 با بدنه ادغام شده تسلا مدل 3 ارائه شد

امروزه گوشی های هوشمند از نظر ظاهری بسیار شبیه به یکدیگر هستند و طراحی انحصاری در آن ها به ندرت دیده می شود. البته، مصرف کنندگان می توانند یک جعبه نفیس خریداری کنند یا الگوهای رنگی محدود و منحصر به فردی ایجاد کنند. اما سایر جزئیات تقریباً یکسان به نظر می رسند. با این حال، به گفته وب سایت LetsGoDigital، طراحان Caviar رویکرد متفاوتی را در پیش گرفته اند.

استودیوی روسی تولید گوشی های شخصی چند سالی است که با تولید برخی محصولات و ایجاد تغییراتی در ظاهر آن ها شناخته شده است. این شرکت در جدیدترین اقدام خود برای تولید نسخه سفارشی‌سازی شده آیفون 13 پرو و ​​پرتره نیم تنه ایلان ماسک، از تسلا مدل 3 ادغام شده استفاده می‌کند.

با این حال، مشتریان می‌توانند نسخه سفارشی‌سازی شده آیفون 13 پرو مکس را نیز خریداری کنند. این محصول با نام Electra Limited Edition موجود است.

روس ها یک تسلا مدل 3 یا بخشی از آن را ذوب کردند و سپس قطعات فلزی حکاکی شده را روی بدنه گوشی فشار دادند. پنل آلومینیومی پشت گوشی نیز دارای نقش های حکاکی شده جالبی است که از جمله آنها می توان به پرتره ایلان ماسک و لوگوی تسلا اشاره کرد.

نسخه سفارشی شده آیفون 13 با بدنه ادغام شده تسلا مدل 3 ارائه شد

در ساخت سایر قطعات گوشی از مواد اولیه درجه یک استفاده می شود. بدنه گوشی از تیتانیوم و فویل مسی از کاتد باتری لیتیوم یونی تسلا ساخته شده است. اگر چنین اقداماتی را عجیب یا حتی احمقانه می‌دانید؛ در این صورت باید بدانید که برای ساخت پرتره ایلان ماسک از قطعات ذوب شده خودرو (عمدتا روکش حلبی و درب های تسلا مدل 3) استفاده شده است.

مهندسان شرکت خاویار بر این باورند که تصویر نیم تنه برای مردم شادی می آورد و مشتریان را به اندازه خود ایلان ماسک موفق می کند. البته مشتریان برای خرید این محصول باید 3220 دلار بپردازند.

نسخه سفارشی شده آیفون 13 با بدنه ادغام شده تسلا مدل 3 ارائه شد

سرگئی کیتوف؛ موسس شرکت خاویار گفت: گوشی های هوشمند و نیمه محفظه های ساخته شده از خودروهای تسلا سطح جدیدی از فعالیت ما را نشان می دهد. به نظر من این آیتم های جدید روح ایلان ماسک را تجسم می بخشد و در نتیجه موفقیت و خلاقیت این چهره برجسته را برای صاحبان خود به ارمغان می آورد.

برای تماشای ویدئویی از مراحل تولید مدل عجیب و غریب آیفون که از شخصیت ایلان ماسک الهام گرفته شده است، ویدئوی زیر را تماشا کنید:

 

تنها 27 مدل از مدل نیم تنه ایلان ماسک تولید شده است و قیمت هر کدام 2700 دلار خواهد بود. مشتریان برای خرید مدل های اصلی آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس (هر دو با 128 گیگابایت حافظه داخلی) باید به ترتیب 6760 دلار و 7300 دلار بپردازند.

نسخه سفارشی آیفون 13 فیوز شده تسلا مدل 3 برای اولین بار در اخبار فناوری و موبایل معرفی شد.