منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نسخه بهبود یافته MIUI 12.5 UI تا 12 سپتامبر برای 12 گوشی شیائومی منتشر می شود

نسخه بهبود یافته MIUI 12.5 UI تا 12 سپتامبر برای 12 گوشی شیائومی منتشر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نسخه بهبود یافته MIUI 12.5 UI تا 12 سپتامبر برای 12 گوشی شیائومی منتشر می شود

در حال حاضر ، نسخه بهبود یافته MIUI 12.5 UI آخرین نسخه رابط کاربری خود شیائومی است که بر اساس سیستم عامل اندروید طراحی شده است. هفته گذشته ، شرکت چینی از نسخه بهبود یافته MIUI 12.5 UI ، علاوه بر رابط کاربری MIUI برای Pad ، که برای تبلت های این شرکت طراحی شده بود ، رونمایی کرد.

این غول فناوری اخیراً از آغاز روند عرضه اولین دسته از تلفن های هوشمند مناسب خبر داد. شیائومی در همان تاریخ اعلام کرد که همه گوشی های هوشمند واجد شرایط به زودی این به روز رسانی را دریافت خواهند کرد. اطلاعات تاریخ انتشار این به روز رسانی امروز منتشر شد.

طبق اعلام رسمی منتشر شده توسط شیائومی ، نسخه Enhanced Edition رابط کاربری MIUI 12.5 در 13 آگوست برای اولین گروه از تلفن های هوشمند واجد شرایط منتشر می شود. شایان ذکر است که شرکت چینی با ارائه این نسخه جدید ، تاریخ مشابهی را برای انتشار نسخه بهبود یافته کنفرانس اعلام کرد.

انتظار می رود که از دو روز پیش (14 اوت 2021) به روز رسانی فوق به تدریج برای 6 تلفن هوشمند از مجموع 12 تلفن هوشمند واجد شرایط در گروه اول منتشر شود. به گفته شیائومی ، همه گوشی های هوشمند گروه اول این بروزرسانی را تا 27 آگوست سال جاری دریافت خواهند کرد.

به عبارت دیگر ، 12 گوشی هوشمند شیائومی که واجد شرایط نسخه پیشرفته MIUI 12.5 UI هستند ، تا 27 آگوست امسال به روز می شود. البته لازم به ذکر است که در حال حاضر شیائومی این برنامه را فقط برای گوشی های هوشمند این شرکت که در بازار چین موجود است تعیین کرده است.

تا به امروز ، شیائومی Enhanced Edition MIUI 12.5 UI را برای بازارهای جهانی معرفی نکرده است. در حال حاضر مشخص نیست که وی پس از ترک پست چه کار خواهد کرد.

نسخه بهبود یافته MIUI 12.5 UI تا 12 سپتامبر برای 12 گوشی شیائومی منتشر می شود. اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.