منو سایت

نحوه تغییر آهنگ زنگ گوشی های شیائومی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه تغییر آهنگ زنگ گوشی های شیائومی


نحوه تغییر آهنگ زنگ در گوشی های شیائومی، نحوه تغییر آهنگ زنگ در گوشی های شیائومی

تغییر آهنگ زنگ در گوشی های شیائومی به سه روش مختلف انجام می شود تا کاربران گوشی های شیائومی بتوانند به راحتی موسیقی مورد نظر یا بخشی از موسیقی را برای آهنگ زنگ انتخاب کنند. با به روز رسانی به آخرین نسخه رابط کاربری MIUI، همه رام های جهانی می توانند از برنامه تم های شیائومی که قبلا فقط در هند موجود بود استفاده کنند. در مقاله بعدی به بررسی هر سه روش تغییر آهنگ زنگ گوشی های شیائومی می پردازیم.

تغییر آهنگ زنگ گوشی های شیائومی با برنامه Themes

تغییر آهنگ زنگ گوشی های شیائومی با برنامه Themes

یکی از کاربردی ترین برنامه هایی که فقط در گوشی های شیائومی وجود دارد، برنامه Themes است. این اپلیکیشن امکانات زیادی مانند تغییر تم، والپیپر، فونت، روش قفل، آیکون ها و تغییر آهنگ های زنگ مختلف را در اختیار کاربران قرار می دهد. همانطور که گفته شد، برنامه تم در گوشی های شیائومی تنها با تغییر منطقه هند قابل استفاده است. اما اکنون با به‌روزرسانی گوشی خود می‌توانید تم‌هایی را در تمام قسمت‌های موجود داشته باشید. با معرفی اپلیکیشن Themes به رام های جهانی، دیگر نیازی به نصب برنامه های دیگر نداریم.

مراحل تغییر آهنگ زنگ با برنامه Themes

مراحل تغییر آهنگ زنگ با برنامه Themes

از طریق برنامه موضوعی می توانید آهنگ زنگ گوشی، یک یا دو سیم کارت، پیام ها، اعلان ها و غیره را با جزئیات تنظیم کنید.

برنامه تم شیائومی

ابتدا برنامه Themes را باز کرده و پروفایل خود را در پایین صفحه وارد کنید. سپس بر روی Ringtones کلیک کنید. (مانند تصاویر)

آهنگ های زنگ برنامه تم

اکنون وارد صفحه اصلی تغییر آهنگ زنگ شده اید که می توانید از میان صداهای موجود گزینه ای را انتخاب کنید اما در اینجا می خواهیم بخشی از آهنگ زنگ مورد نظر را انتخاب کنیم. برای این کار کافیست گزینه + را در پایین صفحه انتخاب کنید.

تغییر آهنگ زنگ از برنامه تم شیائومی

پس از انتخاب، منوی جدیدی همانطور که تصور می کنید باز می شود، که در آن می توانید یکی از سه گزینه زیر را انتخاب کنید:

  1. صداهای ضبط شده (ضبط)
  2. مدیر فایل
  3. موسیقی

سه گزینه Recorder و File Manager یا Music

می توانید آهنگ زنگ مورد نظر را از سه روش بالا انتخاب یا تغییر دهید. اگر صدایی که انتخاب کرده اید ضبط شده است، گزینه Recorder را انتخاب کنید، اگر فایلی را دانلود کرده اید یا از برنامه هایی مانند WhatsApp دریافت کرده اید، گزینه File Manager و اگر می خواهید موسیقی را انتخاب کنید، گزینه Music را انتخاب کنید. پس از انتخاب گزینه مورد نظر، آهنگ زنگ مورد نظر را از لیست انتخاب و تایید کنید.

سپس از شما پرسیده می شود که کدام قسمت از آهنگ انتخابی خود، SIM One یا SIM Two Ringtone، SMS، Notifications و Wake، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید و کارتان تمام شد.

توجه: اگر پس از به‌روزرسانی به آخرین نسخه، برنامه Themes را در گوشی‌های شیائومی، ردمی یا پوکو پیدا نکردید. با تغییر کشور (منطقه) به هند می توانید به راحتی از برنامه Themes استفاده کنید.

استفاده از بخشی از آهنگ به عنوان آهنگ زنگ در گوشی شیائومی

اگر می خواهید بخشی از آهنگ مورد نظر را در آهنگ زنگ قرار دهید، اپلیکیشن موسیقی شیائومی بهترین گزینه برای شماست. شما می توانید موسیقی خود را به هر شکلی دانلود کنید و سپس برنامه Music را باز کنید. روی گزینه My Music در پایین کلیک کنید تا آهنگ های دانلود شده و موجود در گوشی را ببینید. روی آهنگی که می خواهید پخش شود ضربه بزنید.

اپلیکیشن موسیقی

در اینجا برای انتخاب قسمتی از موزیک مطابق تصویر زیر بر روی آیکون قیچی کلیک کنید، می توانید قسمت مورد نظر را در قسمت باز انتخاب کنید.

استفاده از بخشی از آهنگ به عنوان آهنگ زنگ در گوشی شیائومی

پس از انتخاب قطعه موسیقی مورد نظر، گزینه تنظیم آن به عنوان آهنگ زنگ را انتخاب کنید و تمام.

انتخاب بخشی از آهنگ زنگ شیائومی

لینک دانلود و آپدیت برنامه موسیقی شیائومی

آهنگ زنگ گوشی شیائومی را از تنظیمات تغییر دهید

این روش ساده ترین و رایج ترین روش برای تغییر آهنگ زنگ در تمامی گوشی های اندروید و البته شیائومی است. کافی است وارد تنظیمات گوشی شوید. سپس به Sound and vibration بروید. در بالای صفحه، بخش آهنگ زنگ را انتخاب کنید.

بخش صدا و لرزش گوشی شیائومی

یادداشت مهم: اگر MIUI شما 13 یا بالاتر است یا برنامه تم روی گوشی فعال است، پس از انتخاب آهنگ زنگ وارد برنامه تم می شوید که همان روش اول است. اگر برنامه تم در گوشی شما غیرفعال است، می توانید از این روش استفاده کنید.

تغییر آهنگ زنگ گوشی شیائومی

در اینجا همانطور که در تصویر 4 نشان داده شده است، آهنگ زنگ پیشنهادی شیائومی برای شما باز می شود و می توانید برای کابل اول و دوم آهنگ زنگ انتخاب کنید. برای انتخاب آهنگ مورد نظر بر روی تمام آهنگ های زنگ کلیک کنید، در صفحه باز شده می توانید اولین گزینه را از آهنگ زنگ محلی انتخاب کنید و سپس مانند روش اول از سه گزینه Recorder و File Manager یا Music گزینه ای را انتخاب کنید. موسیقی مورد علاقه خود را برای آهنگ زنگ انتخاب کنید.

از بین تمامی روش های ذکر شده به راحتی می توانید آهنگ زنگ تمامی گوشی های شیائومی، ردمی و پوکو را تغییر دهید، در صورت وجود مشکل و سوال، تیم فنی شیائومی ایران پاسخگوی شما خواهد بود.