منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مدیران شیائومی از عرضه آینده گوشی های هوشمند جدید این شرکت خبر داده اند

مدیران شیائومی از عرضه آینده گوشی های هوشمند جدید این شرکت خبر داده اند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مدیران شیائومی از عرضه آینده گوشی های هوشمند جدید این شرکت خبر داده اند

طبق اخبار و انتظارات ، شیائومی در روزهای آینده گوشی های هوشمند جدید خود را با نام تجاری Redmi در چین عرضه می کند. لازم به ذکر است که این دستگاه ها در وب سایت های مختلف صدور گواهینامه دیده شده اند. در همین حال ، امروز دو تن از مدیران این برند رسماً از عرضه جدیدترین تلفن های هوشمند این شرکت به صورت رسمی خبر دادند.

شایان ذکر است که شرکت های تلفن هوشمند در چین ، با نزدیک شدن به تاریخ جشنواره یک روزه در این کشور با نام “Double Eleven” در چین ، به دنبال عرضه جدیدترین تلفن های هوشمند خود در چین هستند. بنابراین تعجب آور نیست که شیائومی نیز در این مسابقه شرکت کرده و محصولات جدید خود را به بازار معرفی کند.

امروز ، دو مدیر Redmi ، Wang Teng Thomas و Lu Weibing ، اعلام کردند که تلفن های هوشمندی که به زودی عرضه می شوند به احتمال زیاد متعلق به تلفن های هوشمند سری Redmi Note هستند.

این احتمال وجود دارد که تلفن های هوشمند فوق به صورت رسمی با نام Redmi Note 11 عرضه شوند. لازم به ذکر است که مشخصات کلیدی دو مدل آینده در خط تولید سری جدید Redmi Note ، یعنی Redmi Note 11 و Redmi Note 11 تلفن هوشمند Pro ، چند ساعت قبل عرضه شدند.

مهمترین ویژگی های سری جدید Redmi Note

شایعه شده است که شیائومی همزمان با معرفی گوشی هوشمند Redmi K40S ، تلفن های هوشمند جدید خود از سری Redmi Note را ارائه خواهد کرد. طبق گزارشات ، Xiaomi Redmi Note 11T نسخه به روز شده Redmi K40 است. بنابراین ، انتظار می رود که مهمترین ویژگی های کلیدی سری جدید Redmi Note استفاده از فناوری شارژ سریع 120 وات و صفحه نمایش Dolby Vision باشد. دستگاه های فوق همچنین در آینده سه به روز رسانی نرم افزار دریافت خواهند کرد.

اگرچه اطلاعات زیادی در مورد این تلفن های هوشمند فاش شده است ، اما انتظار می رود اطلاعات بیشتری در مورد آنها قبل از ارائه رسمی آنها در چند روز آینده منتشر شود.

نظر کاربران فناوری اطلاعات در مورد تلفن های هوشمند جدید سری Redmi Note چیست؟ نظرات خود را در این زمینه با ما در میان بگذارید.

مدیران شیائومی از عرضه آینده تلفن های هوشمند جدید این شرکت که برای اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد ، خبر دادند.