منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قیمت و رنگ بندی گوشی های هوشمند گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو برای بازار اروپا فاش شد

قیمت و رنگ بندی گوشی های هوشمند گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو برای بازار اروپا فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
قیمت و رنگ بندی گوشی های هوشمند گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو برای بازار اروپا فاش شد

انتظار می رود گوگل گوشی های پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو را در 19 اکتبر امسال معرفی کند و این تلفن های هوشمند را تا 28 اکتبر در بازارهای جهانی عرضه کند. جدیدترین اخبار از یک کانال YouTube به نام This is Tech Today ، که توسط فردی به نام Brandon Lee اداره می شود ، قیمت این دو دستگاه جدید Google در بازار اروپا را فاش کرده است.

این منبع به تصویری دسترسی پیدا کرد که ادعا شده توسط آقای لی از شخصی که در یک شرکت بزرگ در اروپا کار می کرد ، گرفته شده است. شایعات قبلی ادعا می کنند که نام کد Oriole متعلق به تلفن هوشمند Google Pixel 6 است و تلفن هوشمند Pixel 6 Pro نیز دارای کد رمز Raven است.

قیمت و رنگ بندی گوشی های هوشمند گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو برای بازار اروپا فاش شد

تصویر منتشر شده در کانال فوق الذکر یوتیوب دو برچسب قیمت 548 و 649 یورو برای مدل Oriole (Google Pixel 6) را نشان می دهد. داده ها نشان می دهد که این دو برچسب قیمت متعلق به دو نسخه مختلف Google Pixel 6 است که یکی از آنها 8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه ذخیره سازی دارد و نسخه ثانویه آن 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه دارد.

تلفن هوشمند دیگری با نام Raven (گوگل پیکسل 6 پرو) 899 یورو قیمت دارد. شایان ذکر است که وب سایت 9to5Google همان اطلاعات جدید از سری Pixel 6 را منتشر می کند ، اما این وب سایت ادعا می کند که قیمت محصولات جدید Google را از منبع دیگری در اروپا دریافت کرده است.

مشخصات گوشی های هوشمند گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو

شایعه شده است که گوشی هوشمند گوگل پیکسل 6 پرو در سه پیکربندی در دسترس خواهد بود. این سه نسخه به ترتیب دارای 12 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه ، 12 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه و 12 گیگابایت رم + 512 گیگابایت حافظه خواهند بود. با توجه به اینکه نسخه اصلی این تلفن هوشمند 899 یورو قیمت دارد ، دو نسخه دیگر احتمالاً 999 و 1099 یورو قیمت خواهند داشت.

گوشی های هوشمند گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو در پنج رنگ قرمز ، سبز ، مشکی ، نقره ای و طلایی عرضه خواهند شد. شایعات حاکی از آن است که گوگل رنگ مشکی تلفن های هوشمند فوق را با نام Carbon و رنگ سبز آنها را با نام Fog منتشر می کند.

قیمت و رنگ بندی گوشی های هوشمند گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو برای بازار اروپا فاش شد و برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.