منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قابلیت انتقال داده های WhatsApp از iPhone به گوشی های Samsung راه اندازی شد

قابلیت انتقال داده های WhatsApp از iPhone به گوشی های Samsung راه اندازی شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
قابلیت انتقال داده های WhatsApp از iPhone به گوشی های Samsung راه اندازی شد

ماه گذشته ، همزمان با معرفی رسمی Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 سامسونگ ، WhatsApp برنامه خود را برای پشتیبانی از انتقال سابقه چت از iOS به دستگاه های سامسونگ با سیستم عامل Android 10 یا 11 اعلام کرد.

این ویژگی بالاخره امروز منتشر شد. بنابراین اگر کاربر یکی از گوشی های سامسونگ با سیستم عامل Android 10 یا 11 هستید و می خواهید سابقه چت را از iPhone به ابزار سامسونگ خود منتقل کنید ؛ در این صورت ، چنین فرصتی از قبل در اختیار شما قرار دارد.

کل این فرآیند بدون ارسال پیام های کاربر به WhatsApp انجام می شود ، که طی آن تمام پیام های صوتی ، تصاویر و فیلم ها به گوشی سامسونگ منتقل می شود. کاربران با راه اندازی WhatsApp روی دستگاه جدید سامسونگ مجهز به سیستم عامل اندروید 10 یا 11 می توانند تماس های خود را از iPhone با خیال راحت منتقل کنند. البته برای این کار باید از کابل USB-C به Lightning استفاده کنید.

این کار اطلاعات حساب ، تصویر نمایه ، چت های شخصی و گروهی ، گزارش چت ، فایل های رسانه ای و تنظیمات را به دستگاه جدید منتقل می کند. در این فرایند ، سابقه تماس و نام کاربری منتقل نمی شود. فرایند انتقال داده نیاز به استفاده از برنامه Samsung Smart Switch دارد و ظاهراً این فرایند تنها زمانی قابل انجام است که دستگاه سامسونگ شما جدید باشد یا به حالت پیش فرض کارخانه بازنشانی شده باشد.

طبق گفته WhatsApp ، این ویژگی به زودی برای دستگاه های بیشتر Android در دسترس خواهد بود.

قابلیت انتقال داده های WhatsApp از iPhone به گوشی های Samsung راه اندازی شد

قابلیت انتقال داده های WhatsApp از iPhone به گوشی های سامسونگ برای اولین بار در زمینه فناوری و اخبار تلفن همراه راه اندازی شد.