منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • فیلم کالبد شکافی Samsung Galaxy Z Fold 3 نشان می دهد که تعمیر آن دشوار است

فیلم کالبد شکافی Samsung Galaxy Z Fold 3 نشان می دهد که تعمیر آن دشوار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فیلم کالبد شکافی Samsung Galaxy Z Fold 3 نشان می دهد که تعمیر آن دشوار است

سامسونگ به تازگی از تلفن هوشمند تاشو جدید خود با نام Galaxy Z Fold 3 رونمایی کرد. اگرچه عکس های این تلفن هوشمند تاشو قبلاً به صورت آنلاین ارسال شده است. اما یک ویدئوی کالبد شکافی جدید ، نمای دقیق تری از اجزای داخلی دستگاه و همچنین امکان تعمیر را نشان می دهد.

یکی از کانال های YouTube به نام PBKreviews اخیراً ویدیویی با عنوان “Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Disassembly Teardown Repair Video Review” منتشر کرد. این ویدئو همانطور که از نامش پیداست ؛ این شامل صحنه های کالبد شکافی از Galaxy Z Fold 3 است و حتی آن را بر اساس تعمیر تلفن هوشمند ارزیابی می کند. با تماشای ویدیو ، می بینید که فعال YouTube در طول کالبد شکافی تلفن اطلاعات مفیدی ارائه کرده است. این اطلاعات برای افرادی است که شجاعت کالبد شکافی تلفن های هوشمند خود را دارند. مفید خواهد بود.

اولین مرحله شامل گرم کردن قاب پشتی گوشی است تا پنل را از قسمت های دیگر دستگاه جدا کنید. سپس هنرمند کالبد شکافی به طرز ماهرانه ای کابل ها و براکت های مختلف را برداشته و تصویر بهتری از اجزای داخلی Galaxy Z Fold 3 را در اختیار کاربران قرار می دهد.

علاوه بر این ، اجزای مختلف گوشی از جمله سیستم بلندگو ، دوربین ، RAM و پردازنده با استفاده از چند پیچ ​​مختلف در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. این نشان می دهد که ساختار داخلی یک تلفن هوشمند تاشو با دو صفحه چقدر پیچیده است.

از نظر رفع مشکلات ، کانال YouTube PBKreviews فقط 2 از 10 را به Galaxy Z Fold 3 داده است. دشواری بیش از حد و فرآیند وقت گیر جداسازی تلفن دلیل اصلی اختصاص چنین نمره پایینی به Galaxy Z Fold 3 است نکته جالب این است که غول های فناوری کره ای مانند سری Galaxy S21 نیز در گذشته نتایج تعمیر ضعیفی داشته اند. بنابراین ، مشکل در تعمیر Galaxy Z Fold 3 ، به ویژه با توجه به طراحی تاشو آن ، به هیچ وجه شگفت آور نخواهد بود.

فیلم کالبد شکافی Samsung Galaxy Z Fold 3 نشان می دهد که تعمیر آن دشوار است ، اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.